TOP 14: keisti ir įdomiūs faktai apie filmus, kurie jus nustebins!


Šiame straipsnyje pristatysime 14 keistų ir idomių faktų apie filmus, kurie atskleis įdomias filmų pramonės smulkmenas ir užkulisių paslaptis. Nuo klasikinių filmų iki modernių šedevrų, šie faktai atskleis ne tik įdomias filmų istorijas, bet ir režisierių, aktorių bei visos kino industrijos talentą ir kūrybiškumą.

Alfred Hitchcock ir “Psycho”

Alfred Hitchcock buvo toks nepasitikėjęs savo filmo “Psycho” sėkme, kad jis investavo asmenines lėšas į jo gamybą. Šis filmas tapo vienu pelningiausių jo karjeroje.

Pirmasis Sniego Efektas Kine

Iki 1907 metų filmavimo įstaigos negalėjo įgyvendinti sniego scenų, kol režisierius J. Stuart Blackton nesuprato, kaip juodosios kameros užfiksuodavo baltą spalvą, taip sukurdamas pirmąjį sniego efektą filme.

Pirmasis Oro Balione Rodytas Filmas

Orvilio Gibsono filmas “From the Earth to the Moon” (1902) buvo pirmasis filmas, rodytas žiūrovams iš oro baliono, skrendančio virš Niujorko.

Johnny Depp ir Kapitonas Jackas Sparrowas

Johnny Depp sukūrė savo garsųjį personažą kapitoną Jacką Sparrową filme “Karibų piratai”, įkvėptas mafijos boso ir roko gitaros virtuozo Keitho Richards.

“Bullet Time” Efektas Filme “The Matrix”

Po filmo “The Matrix” pasirodymo “Bullet Time” efektas, leidžiantis sustabdyti laiką ir keisti kamerų kampus, tapo labai populiarus ir buvo dažnai naudojamas kituose filmuose.

Spielbergo “Close Encounters of the Third Kind”

Steveno Spielbergo filme “Close Encounters of the Third Kind” muzikos tema, naudota bendraujant su ateivių laivais, tapo interaktyviu kino patyrimu žiūrovams, kviečiant juos prisijungti prie virtualaus orkestro.

Snaiperio Šūvis Filme “Shooter”

Filme “Shooter” snaiperio šūvis, atliktas Marko Wahlbergo, buvo toks tikslus, kad specialių efektų komanda turėjo pridėti netikslumo, kad scenos atrodytų realistiškesnės.

Snaiperio Šūvis Filme “Shooter”

Christopher Nolan pasakojo “Pradžia” filmo galutinę paslaptį tik aktoriui Leonardui DiCaprio, taip dar labiau padidindamas filmo mįslingumą.

“Terminatorius” ir Jamesas Cameronas

Jamesas Cameronas parašė “Terminatoriaus” scenarijų per tris dienas, sergdamas gripu, ir skyrė daugiau dėmesio robotiškiems veikėjams nei žmonėms.

“E.T.” Balsų Kūrimas

Stephenas Spielbergas naudojo radijo operacijų sistemą, kad sukurtų E.T. balsus filme “E.T. The Extra-Terrestrial”.

“Mėlynosios Lagūnos” Aktoriai

“Mėlynosios lagūnos” filmo aktoriai Brooke Shields ir Christopher Atkins buvo laikomi per jauni, kad jų veikėjai turėtų seksualinio pobūdžio užuomazgas.

Brangiausias Filmo Biudžetas

“Karibų piratai: Pasaulio pakraštyje” yra vienas iš brangiausių filmų kino istorijoje su 378,5 milijonų dolerių biudžetu.

Tom Hanks ir “Forrest Gump”

Tom Hanks filmui “Forrest Gump” buvo mokomas valgyti saldainius nenaudojant dantų, siekiant sukurti realistišką intelektualinių gebėjimų trūkumo vaizdą.

Tom Hanks ir “Forrest Gump”

Filme “Terminatorius 2: Teismas” buvo sukurtas išskirtinis kompiuterinės grafikos efektas, kai robotas T-1000 kyla iš metalo grindų, tai buvo vienas iš pirmųjų tokio pobūdžio efektų kine.Iš šio straipsnio galime daryti išvadą, kad filmų pasaulis yra pilnas įdomių ir keistų faktų, kurie leidžia mums pažvelgti į juos iš naujos perspektyvos. Įžūlių režisierių kūrybiškumas, aktorių talentas, įvairios specialiosios efektų technologijos – visa tai leidžia mums mėgautis nuostabiais kino šedevrais ir praleisti neįkainojamą laiką mėgindami iššifruoti kiekvieno filmo paslaptis.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai