8 pratimai greičiausiai tirbdantys pilvo riebalus

Straipsnio turinys

Veiksminga fizinė veikla yra esminė, siekiant pasiekti sveiką kūno sudėjimą ir sumažinti perteklinį pilvo riebalų kiekį. Nors moksliniu požiūriu neįrodyta, jog galima tiesiogiai mažinti riebalus vienoje konkrečioje vietoje, tam tikri pratimai gali padėti sustiprinti pilvo raumenis ir prisidėti prie bendro riebalų netekimo proceso.

Štai aštuoni geriausi pratimai, padėsiantys jums ištirpinti pilvo riebalus ir pasiekti norimus rezultatus:

1. Crunche: Pilvo raumenų susitraukimai yra klasikiniai pilvo pratimai, kurių tikslas – veikti tiesiųjų pilvo raumenų grupę. Gulėkite ant nugaros, sulenkite kelius ir padėkite rankas už galvos. Pakelkite viršutinę kūno dalį nuo žemės, sutraukdami pilvo raumenis. Venkite traukti už kaklo ir sutelkite dėmesį į pilvo raumenų įtraukimą.

Crunche pilvo preso pratimas

2. Plankai: Plankai aktyvuoja kelias raumenų grupes, įskaitant pilvo raumenis, nugara ir pečius. Pradėkite pusiau keltukinėje padėtyje, bet svorį palikite ant alkūnių. Išlaikykite tiesią liniją nuo galvos iki kulnų ir išsilaikykite šioje pozicijoje kiek galite. Plankai padeda gerinti pagrindinių raumenų stabilumą ir ištvermę.

Plankai preso pratimas

3. Bicycle Crunches: Dviračio judesiai yra dinaminiai pratimai, veikiantys visus pilvo raumenis. Gulėkite ant nugaros, pakelkite kojas nuo žemės ir priveskite vieną kelį prie krūtinės tuo pačiu metu sukant viršutinę kūno dalį, kad paliestumėte priešingos rankos alkūnę su keliu. Pakartokite kitą pusę, atliekant dviračio judesio imitaciją.

Bicycle Crunches preso pratimai

4.Russian Twists: Sėskite ant grindų su sulenktais keliais pasisukite, išlaikydami tiesią nugara. Laikykite svorį ar medicininį kamuolį abiem rankomis ir pasisukite savo kūno ašimi į vieną pusę, paliesdami svorį prie šono šalia klubo. Pakartokite kitą pusę. Šis pratimas veikia šoninius pilvo raumenis.

Russian Twists preso pratimas

5. Mountain Climbers: Pradėkite keltukinėje padėtyje. Pakaitomis tempkite kelius link krūtinės lyg bėgiotumėte. Palaikykite įtemtus pilvo raumenis ir išlaikykite neutralę stuburo padėtį. Mountain Climbers padeda stiprinti pagrindinius raumenis ir sudeginti kalorijas.

Mountain Climbers preso pratimas

6. Leg Raises: Gulėkite ant nugaros ir padėkite rankas po apatinės nugaros dalimi, kad gautumėte palaikymą. Pakelkite kojas nuo žemės, išlaikydami jas tiesias. Lėtai nuleiskite kojas atgal, neliečiant grindų. Šis pratimas veikia apatinius pilvo raumenis.

Leg Raises preso pratimas

7. Deadlifts: Svorio kilnojimai yra sudėtiniai pratimai, aktyvuojantys visas kūno dalis, įskaitant pilvo raumenis. Laikydamiesi tinkamos formos, pakelkite štangą nuo žemės, išlaikydami tiesią nugarą ir aktyvavę pilvo raumenis. Krūvio kilnojimai padeda stiprinti bendrą kūno jėgą ir sudeginti kalorijas.

8. High-Intensity Interval Training, HIIT: Nors tai nėra konkretus pratimas, HIIT apima alternuojamus intensyvius pratimus ir trumpus poilsio laikotarpius. HIIT treniruotės gali apimti įvairius pratimus, tokius kaip žirklės, burpees ir sprintai. Šis metodas padeda pagreitinti medžiagų apykaitą ir paspartinti riebalų netekimą, įskaitant pilvo riebalus.

High-Intensity Interval Training, HIIT

Atsiminkite, kad subalansuota mityba, pakankamas miegas ir bendras fizinis aktyvumas yra esminiai bet kokio efektyvaus riebalų netekimo plano dalis. Prieš pradedant naują treniruočių režimą, ypač jei turite kokių nors esamų sveikatos problemų ar rūpesčių, svarbu pasitarti su profesionalu. Nuoseklumas ir kantrybė yra pagrindai siekiant pasiekti savo fizinio pasirengimo tikslus ir ištirpinti pilvo riebalus.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai