Baba Vanga: Pranašystės, kurios išsipildė!

Straipsnio šaltinis – UNILAD

Socialinių tinklų amžiuje ir sparčiai didėjant konspiracinių teorijų skaičiui, daugelis tvirtina galintis pamatyti ateitį arba jaučia artėjančią nelaimę. Nors dauguma šių spėjimų nepasitvirtina, yra nedaug, kurie galėjo konkuruoti su Baba Vangos įspūdingu tikslumu.

Baba Vanga, gimusi 1911 m., nuo vaikystės kentėjo nuo aklumo, tačiau tvirtino galinti matyti visus ateities įvykius. Nors ji mirė 1996 m., jos pranašystės jau pradėjo išsipildyti, įskaitant Černobylio katastrofą ir princesės Dianos nelaimingą mirtį.

Kursko katastrofa (1980 m.)

1980 m., kai Vanga dar buvo gyva, ji pareiškė, jog numato katastrofą Rusijos mieste Kurske, kuris bus „padengtas vandeniu“. Beveik po 20 metų, 2000 m. rugpjūtį, Rusijos povandeninis laivas „Kursk“ nuskendo, vykdant jūrinius manevrus Arkties apylinkėse, žūstant visiems 118 įgulos nariams.

Indiros Gandi nužudymas (1969 m.)

pranašystės

1969 m. Vanga tvirtino mačiusi viziją apie Indijos ministrę Indirą Gandi. Ji numatė: „Drabužiai ją sunaikins. Matau oranžinai-geltoną suknelę, kuriame dūmai ir ugnis.“ Maždaug po dvidešimt metų Indira Gandi buvo nušauta dviem jos apsaugos darbuotojais, kuomet ji vilkėjo safrano spalvos saree.

Rugsėjo 11-osios teroristiniai išpuoliai (1989 m.)

Nepaisant pasaulio drebėjimo ir neįtikėtinumo, kurį sukėlė 2001 m. rugsėjo 11-osios išpuoliai, Baba Vanga vėliau buvo pripažinta, kad jie buvo numatyti dar 1989 m. Ji sakė: „Siaubas, siaubas! Amerikiečių broliai žus po to, kai juos užpuolė plieniniai paukščiai. Vilkai užvils kiškį krūmuose, o nekaltas kraujas sruks.“

Barack Obama (iki 2009 m.)

Baba Vanga, atrodo, numatė Baracko Obamos istorinį išrinkimą 44-uoju JAV prezidentu, dar prieš jo rinkimų kampanijos pradžią. Ji teisingai numatė, kad 44-asis prezidentas bus Juodaodis.

Pačios Vangos mirtis (1996 m. rugpjūčio 11 d.)

babos vangos pranašystės

Stebėtinai, Vanga numatė savo pačios mirtį iki konkrečios dienos – 1996 m. rugpjūčio 11 d.

Potvyniai ir sausra (2022 m.)

Vanga atrodo suprato klimato kaitos poveikį Žemėje ir numatė, kad 2022 m. didžiosios miestai susidurs su sausra ir vandens trūkumu. Jos spėjimas tapo tikrove, kai Didžiojoje Britanijoje 2022 m. liepos mėnesį buvo registruotas sausringiausias laikotarpis nuo 1935 m., skatinant vyriausybę paskelbti sausrą 2022 m. rugpjūtį.

Be to, Australijoje ir Azijoje susidūrė su sunkiais potvyniais, kai Sidnejuje per keturias dienas iškrito aštuoni mėnesiai lietaus, ir Japonijoje vyko didžiulė tropinių audrų banga, dėl kurios oro prognozės tarnyba perspėjo dėl potvynių.


Išvada

Baba Vangos neįtikėtinos pranašystės paliko ilgalaikį poveikį, o jos vizijos 2024 m. ir po jos mirties toliau žavi mūsų smalsumą. Kol pasaulis laukia būsimų įvykių, jos ankstesnės pranašystės lieka liudijimu apie paslaptingą aiškiaregystės pasaulį.

BABOS VANGOS PRANAŠYSTĖS 2024-IEMS METAMS

Straipsnio šaltinis – UNILAD

SourceUnilad

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai