Vandens parkas Lenkijoje: Lenkijos didžiausias vandens pramogų kompleksas

Įsivaizduokite vietą, kur šaltuoju metų laiku galite mėgautis vasaros pramogomis – Suntago vandens parkas yra būtent tokia vieta. Tai vidinis didžiausias vandens parkas Lenkijoje Europoje ir pasaulyje, įsikūręs vos už valandos kelio nuo Varšuvos, Lenkijoje. Ši pramogų oazė traukia lankytojus iš visos Europos su savo įspūdinga 75,000 kvadratinių metrų ploto pramogų zona.

Atstumas nuo Vilniaus iki didžiausio vandens parko Suntago yra maždaug 433,4 kilometrai.

Didžiausias vandens parkas Lenkijoje

Suntago vandens parkas yra tikras vandens pramogų rojus, siūlantis daugiau nei 35 vandens kalnelius ir 18 baseinų. Čia yra skirtingos zonos kiekvienam skoniui – nuo šeimoms su vaikais skirtos Jamango zonos iki ramaus poilsio Relax Suntago ir atpalaiduojančios Saunaria zonos.

Suntago vandens parkas: Darbo laikas

 • Pirmadienis: 10:00 – 21:00
 • Antradienis: 10:00 – 21:00
 • Trečiadienis: 10:00 – 21:00
 • Ketvirtadienis: 10:00 – 21:00
 • Penktadienis: 10:00 – 22:00
 • Šeštadienis: 10:00 – 22:00
 • Sekmadienis: 10:00 – 21:00

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite oficialiame Suntago Vandens Parko tinklalapyje: Suntago Vandens Parkas.

Jamango zona – šeimų Rojus:

didziausias vandens parkas jamango zona

Jamango zona yra kaip vandens džiunglės, pilnos nuotykių šeimoms su mažais vaikais. Čia rasite daugiau nei 300 palmių ir 400 saulės gultų, taip pat įdomius vandens kalnelius, pavyzdžiui, Dark Thunder ir Mad Octopus. Vaikams draugiška aplinką su mažais baseinais ir spalvingais vandens atrakcionais suteikia malonumą mažiesiems lankytojams.

Jamango zonos pramogas galite rasti paspaudę šias nuorodas:

Relax Suntago – poilsis suaugusiems:

didziausias vandens parkas relax zona

Suaugusiems skirta Relax Suntago zona siūlo idealias sąlygas atsipalaidavimui. Čia įrengtos erdvės su šildomomis sėdynėmis, hidromasažinėmis lovomis ir termaliniais baseinais, o 400 palmių, atvežtų iš Floridos, Malaizijos ar Kosta Rikos, suteikia tikrą tropikų pojūtį.

Relax zonos pramogas galite rasti paspaudę šias nuorodas:

Saunaria – saunų ir garų pirties mėgėjams:

didziausias vandens parkas saunaria zona

Saunaria zonoje lankytojai ras aštuonias įvairias saunas ir garų pirtis, taip pat du džiakuzi baseinus. Tai puiki vieta tiems, kurie nori pailsėti ir atsikvėpti po ilgos dienos vandens pramogų parke.

Saunaria zonos pramogas galite rasti paspaudę šias nuorodas:

Pramogos šeimoms ir poilsis:

suntago didziausias vandens parkas Lenkijoje

Suntago vandens parkas siūlo platų pramogų ir poilsio pasirinkimą. Lankytojai gali mėgautis ne tik vandens kalneliais ir baseinais, bet ir skirtingais restoranais, barais prie baseinų ir netgi sveikatingumo spa. Tai idealus pasirinkimas šeimos išvykai.

Be vandens pramogų, Suntago Vandens Parkas siūlo įvairias kavines, restoranus ir net prekybos vietas. Tai reiškia, kad čia galima praleisti visą dieną, mėgaujantis ne tik atrakcionais, bet ir skaniu maistu bei apsipirkimu.

Suntago Village

didziausas vandens parkas lenkijoje suntago village

Suntago Village yra įrengtas siekiant, kad svečiai galėtų maksimaliai išnaudoti Suntago Vandens Parko patirtį. Ši moderni vieta apima 92 bungalus, kurie yra pritaikyti ilgesniam viešnagės laikotarpiui. Suntago Village taip pat siūlo 24/7 veikiančią parduotuvę SunHub, registratūrą ir poilsio zoną. SunHub yra vietos širdis, kurioje komanda pasitinka svečius ir siūlo maisto bei gėrimų pasirinkimą. Svečiai Suntago Village gali kurti sau neįtikėtiną atostogų patirtį, pagal savo norus ir pomėgius.

Suntago Village siūlo du būstų tipus: “Bungalow” ir “Bungalow DUO”. “Bungalow” yra skirtas iki 4 žmonių, turintis vieną vonios kambarį, sofą-lovą, ir arba dvi viengules, arba vieną dvigulę lovą.

Tuo tarpu “Bungalow DUO” yra didesnis, gali apgyvendinti iki 8 žmonių, su dviem vonios kambariais, dviem sofomis-lovomis ir keturiomis viengulėmis lovomis arba dviem dvigulėmis lovomis. Puikiai tinka didesnėms šeimoms ar draugų grupėms. Daugiau informacijos galite rasti Suntago Village tinklalapyje.

Kiekviename Suntago Village “Bungalow” yra įvairių patogumų, skirtų patogiam viešnagės laikotarpiui. “Bungalow DUO” siūlo tuos pačius patogumus, tačiau dvigubai, tam, kad didesnės grupės jaustųsi patogiai. Yra patogumų, kuriuos galima užsisakyti be papildomo mokesčio. Taip pat yra pritaikytų bungalow neįgaliems, su specialiai modifikuotais vonios kambariais, miegamaisiais ir įėjimo/išėjimo takais. Dėl atšaukimo sąlygų, pakeitimus galima atlikti iki 14 dienų prieš atvykimą, kitaip grąžinimas negalimas. Daugiau informacijos rasite Suntago Village tinklalapyje.

Lankomumas ir populiarumas

Nepaisant savo dydžio ir įvairovės, daugelisatostogautojų dar nėra girdėję apie Suntago vandens parką. Tačiau tie, kurie jį aplankė, paliko teigiamus atsiliepimus, ypač gyrė šio vandens parko erdvę ir įvairovę.

Lankytojų atsiliepimai ir bilietų kainos

Didžiausias vandens parkas Lenkijoje Suntago

Didžiausias vandens parkas pelnė teigiamus atsiliepimus iš lankytojų, TripAdvisor svetainėje įvertintas 3.5 balais iš 5. Suaugusiųjų dienos bilietas į visas tris zonas kainuoja 165 PLN (maždaug 36.30 EUR), o vaikams iki 120 cm ūgio – 100 PLN (apie 22.00 EUR).

Suntago Vandens Parko bilietų kainos yra suskirstytos pagal zonas (Jamango, Relax, Saunaria) ir lankytojų kategorijas (suaugę, paaugliai, senjorai ir kt.). Kainos skiriasi priklausomai nuo apsilankymo trukmės (visos dienos, 4 valandų, 2 valandų) ir yra skirtingos darbo dienomis bei savaitgaliais/šeštadieniais. Taip pat yra papildomi mokesčiai už pratęstą buvimą. Detalesnę informaciją apie kainas galite rasti oficialiame Suntago Vandens Parko tinklalapyje: Suntago Vandens Parkas Kainos.

Suntago vandens parkas: parkingo informacija

Suntago vandens parkas ir “Suntago Village” svečiams siūlo 2500 parkavimo vietų. Į parkavimo aikštelę galima įvažiuoti 30 minučių prieš parko atidarymą, o išvažiuoti reikėtų per 30 minučių po parko uždarymo.

Parkavimo darbo valandos:

 • Šeštadienis – Sekmadienis: 9.00 – 22.00
 • Pirmadienis – Penktadienis: 10.00 – 22.00
 • Šventinės dienos: 10.00 – 22.00

Parkavimo kaina:

 • Dienos bilietas: 19 PLN (apie 4.33 EUR)
 • Parkavimas yra nemokamas “Suntago Village” svečiams ir “Suntago” lankytojams su “Unlimited” arba “Unlimited+” kortelėmis.

Nuorodą į parkingo lokaciją: GOOGLE MAPS


Apibendrinimas

“Suntago: Park of Poland”, esantis Lenkijoje, yra idealus pasirinkimas šeimoms, ieškančioms įvairių vandens pramogų ir poilsio būdų. Šis didžiausias vandens parkas Lenkijoje, su savo unikaliomis zonomis ir įvairiapusiškomis atrakcionų ir patogumų galimybėmis, sulaukia didelio susidomėjimo tiek iš vietinių gyventojų, tiek iš užsienio svečių, trokštančių patirti išskirtinius nuotykius šalia Varšuvos.

ŠALTINIS – parkofpoland

Susiję straipsniai

2 KOMENTARAI

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai