Geriausi serialai 2024: rekomendacijos, kurių negalite praleisti

Nauji metai, nauji serialai! 2024-ieji jau pasižymi puikiais televizijos kūriniais, kurie neabejotinai pritrauks jūsų dėmesį. Praėjusiais metais atsisveikinome su „Succession“, „Barry“ ir „Top Boy“, tačiau atradome naujų favoričių, tokių kaip „Beef“, „Colin From Accounts“ ir „Blue Lights“. Šie metai žada dar daugiau įdomių ir įtraukiančių serialų. Štai keli geriausi serialai 2024 – aisiais, kuriuos turėtumėte įtraukti į savo žiūrėjimo sąrašą.

Geriausi serialai 2024

1. Shōgun

Shōgun

„Shōgun“ yra įspūdingas istorinis epas, kuris nukelia mus į Japonijos „Karių Valstybių“ laikotarpio pabaigą apie 1600-uosius metus. Šis serialas, paremtas James Clavell bestseleriu, pasižymi intensyviu pasakojimu, nuostabiu produkcijos dizainu ir įtaigiomis Hiroyuki Sanada, Tadanobu Asano, Anna Sawai ir Cosmo Jarvis aktorių vaidmenimis. Ši istorija apie valdžios kovas ir išdavystes yra kupina žiaurių ir šokiruojančių įvykių, todėl tai yra vienas iš geriausių dalykų, ką pamatysite šiais metais.

Trukmė: 9 val. 46 min.

2. Baby Reindeer

Baby Reindeer

„Baby Reindeer“ – tai tamsiai komiška drama, paremta Richard Gadd asmenine patirtimi, kai jis buvo persekiotas ir seksualiai išnaudotas jaunystėje. Gadd įspūdingai atlieka pagrindinį vaidmenį ir atvirai pasakoja savo istoriją, kuri skatina susimąstyti apie savęs suvokimą ir asmenines ribas. Tai nepaprastai įtraukiantis serialas, kuris atskleidžia sudėtingą žmonių santykių dinamiką ir jų pasekmes.

Trukmė: 3 val. 57 min.

3. One Day

One Day

„One Day“ yra moderni, bet klasikinė meilės istorija, kurioje Ambika Mod ir Leo Woodall atlieka pagrindinius vaidmenis. Serialas seka Emma ir Dexter santykius per kelis dešimtmečius, kasmet susitinkant tą pačią dieną – liepos 15-ąją. Šis pasakojimas, paremtas David Nicholls knyga, pasižymi giliomis emocijomis ir įvairiapusiais personažais, kurių gyvenimo iššūkiai ir džiaugsmai paliečia širdį.

Trukmė: 6 val. 40 min.

4. Ripley

Ripley

Andrew Scott įkūnija Tomą Ripley, žinomą iš Patricia Highsmith romanų. Šioje adaptacijoje, kuriai vadovauja Steven Zaillian, Ripley atskleidžiamas kaip sudėtingas ir tamsus personažas, kurio istorija vystosi per aštuonis epizodus, filmuojant Italijoje. Tai stilingas ir moralės ribas tyrinėjantis serialas, kurio fotografija ir siužetas yra nepaprastai įtraukiantys.

Trukmė: 7 val. 30 min.

5. Masters of the Air

Masters of the Air

„Masters of the Air“ – tai Antrojo pasaulinio karo epas, kurio veiksmas vyksta danguje. Šis Hanks ir Spielberg prodiusuotas serialas, tęsiantis „Band of Brothers“ ir „The Pacific“ tradicijas, pasakoja apie jaunus pilotus, kovojančius prieš nacių pajėgas. Serialas yra intensyvus ir emociškai įkrautas, su nuostabiu aktorių kolektyvu ir tiksliai atkurtomis istorijos detalėmis.

Trukmė: 8 val. 31 min.

6. Mr & Mrs Smith

Mr & Mrs Smith

Donald Glover ir Maya Erskine atlieka pagrindinius vaidmenis šioje šnipų komedijoje, kurioje jie vaidina slapta dirbančią porą. Serialas sujungia šnipinėjimo veiksmą, komediją ir santuokinius nesutarimus, sukuriant smagų ir įtraukiantį žiūrėjimo potyrį. John Turturro pasirodymas taip pat suteikia šiam serialui ypatingo žavesio.

Trukmė: 6 val. 31 min.

7. Hacks

Hacks

„Hacks“ trečiasis sezonas toliau pasakoja apie komikę Deborah Vance (Jean Smart) ir jos rašytoją Ava (Hannah Einbinder), kurios kovoja su amžiaus diskriminacija, homofobija ir karjerą griaunančiais interneto vaizdo įrašais. Tai serialas, kuris ne tik prajuokina, bet ir skatina susimąstyti apie rimtas socialines problemas.

8. Manhunt

Manhunt

„Manhunt“ yra istorinis trileris, kuriame Tobias Menzies įkūnija Edwin Stanton, kuris persekioja prezidento Abraomo Linkolno žudiką John Wilkes Booth. Šis serialas ne tik įtraukia žiūrovus į jaudinančią gaudynių istoriją, bet ir suteikia istorinių įžvalgų apie Amerikos rekonstrukcijos laikotarpį.

9. True Detective: Night Country

True Detective: Night Country

„True Detective: Night Country“ yra geriausias šio serialo sezonas nuo pirmojo. Šaltame Aliaskos mieste (filmuota Islandijoje) Jodie Foster atlieka pagrindinį vaidmenį kaip policininkė, tirianti paslaptingą mokslininkų grupės mirtį. Tai tamsus ir įtraukiantis noir stiliaus detektyvas, kurio siužetas ir aktorių vaidyba yra aukščiausio lygio.

Trukmė: 6 val. 20 min.

10. Expats

Expats

„Expats“ pasakoja apie Honkongo eksparčių bendruomenės gyvenimą ir jų iššūkius. Nicole Kidman vaidina pagrindinį vaidmenį, tačiau serialo stiprybė slypi Lulu Wang režisūroje ir gebėjime atskleisti sudėtingus žmonių santykius ir socialinius klausimus.

Trukmė: 6 val. 26 min.

11. Body Problem

Body Problem

„3 Body Problem“ yra mokslinės fantastikos serialas, sukurtas pagal Liu Cixin romanus. Serialas tiria astrofizikos, religinio fanatizmo ir ateivių sąmokslo temas. Tai sudėtingas ir intelektualiai iššaukiantis kūrinys, kuris privers jus mąstyti ilgai po to, kai pabaigsite žiūrėti.

Trukmė: 7 val. 24 min.

12. The Vince Staples Show

The Vince Staples Show

„The Vince Staples Show“ yra serialas apie reperį Vince Staples ir jo gyvenimą Long Byče, Kalifornijoje. Serialas pasižymi unikaliu stiliumi ir humoru, kurio neabejotinai patiks tiek jo muzikos gerbėjams, tiek televizijos žiūrovams.

Trukmė: 1 val. 54 min.

Išvada

Šie geriausi serialai 2024-ieji jau pasižymi daugybe įdomių ir įtraukiančių istorijų, kurias verta pamatyti. Nuo istorinių epų iki tamsių komedijų ir mokslinės fantastikos kūrinių – šiais metais kiekvienas ras kažką sau. Pasiruoškite mėgautis geriausiais metų serialais ir nepraleiskite nė vieno įdomiausio momento.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai