Kaip pagreitinti plaukų augimą: 10 patikrintų būdų

Straipsnio turinys

Norint turėti ilgus ir sveikus plaukus, nėra stebuklingo būdo, kaip staigiai pagreitinti jų augimą. Plaukų augimo greitis priklauso nuo genetikos ir individualių organizmo ypatybių.

Tačiau egzistuoja keletas patarimų ir praktikų, kurios padeda skatinti plaukų sveikatą, užkirsti kelią plaukų slinkimui ir pagerinti jų išvaizdą.

Štai 10 patikrintų būdų, kaip pagreitinti plaukų augimą:

1.Sveika mityba:

Subalansuota mityba, turtinga vitaminu B, vitaminais C, E, cinku, geležimi ir omega-3 riebalų rūgštimis yra esminė plaukų sveikatos skatinimo priemonė. Į savo mitybą įtraukite kiaušinius, riešutus, šviežias daržoves, žuvį ir vaisius.

2.Gerkite pakankamai vandens:

Pakankamas vandens vartojimas užtikrina tinkamą plaukų ir galvos odos hidrataciją, kas yra svarbu plaukų augimui.

3.Galvos odos masažas:

Reguliariai masažuokite galvos odą, tai padidina kraujotaką, stimuliuoja plaukų folikulus ir skatina plaukų augimą.

4.Venkite netinkamų šukuosenų:

Susirišusios arba sukeltos šukuosenos gali pažeisti plaukus ir sukelti jų lūžimus. Rinkitės laisvesnes šukuosenas, kurios neapkraus plaukų per daug.

5.Nuolat kirpkite plaukų galus:

Nors kirpimas nepagreitina plaukų augimo, reguliarus galų karpymas padeda išvengti pažeistų galų, kurie galėtų sukelti plaukų lūžimus ir pabloginti jų išvaizdą. Kirpimas padeda išlaikyti plaukus sveikus ir tvarkingus.

6.Būkite švelnūs su drėgnais plaukais:

Drėgni plaukai yra trapūs ir linkę lūžti. Venkite energingo šukavimo, naudokite plačiašonius šukavimo įrankius.

7.Naudojant šampūną ir kondicionierių, rinkitės švelnius produktus:

Pasirinkite plaukų priežiūros priemones, kurios tinkamos jūsų plaukų tipui ir sudėtyje neturi agresyvių cheminių medžiagų.

8.Venkite per didelio šilumos stilizavimo:

Pernelyg dažnas karšto oro, garbanojimo arba tiesinimo plaukų naudojimas gali juos pažeisti. Prieš naudodami šilumos stilizavimo įrankius, naudokite apsauginius produktus, taip pat stenkitės šiuos įrankius naudoti kuo rečiau.

9.Apsaugokite plaukus nuo aplinkos:

Saulės ultravioletiniai spinduliai, tarša ir nepalankios oro sąlygos gali pažeisti plaukus. Išeidami į saulę ilgesniam laikui, dėvėkite skrybėlę arba naudokite plaukams skirtus apsauginius produktus su UV filtru.

10.Svarbu valdyti stresą:

Kroniškas stresas gali neigiamai paveikti bendrą jūsų organizmo sveikatą, įskaitant ir plaukų būklę. Praktikuokite streso mažinimo technikas, pvz., sportuokite, medituokite arba užsiimkite jogos pratimais, kad padėtumėte išlaikyti sveikus plaukus.


Nepamirškite, kad plaukų augimas vyksta palaipsniui, todėl būkite kantrūs ir nuoseklūs savo plaukų priežiūros rūtinje.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai