Kodėl miegoti su papuošalais nėra geriausia idėja

Straipsnio turinys

Dauguma iš mūsų turi brangų papuošalą, kurį nešiojame kaip atminimą ar meilės ženklą. Kartais, pavargę po ilgos dienos, tiesiog užmiegame su jais. Tačiau ar žinojote, kad miegojimas su papuošalais gali kelti pavojų tiek jūsų sveikatai, tiek pačiam papuošalui?

Rytinės problemos su žiedais

Ryte jūsų rankos ir pirštai gali būti šiek tiek patinę dėl skysčių kaupimosi. Tai reiškia, kad jei užmigote su žiedu, rytą gali kilti problemų jį nuimant. Be to, nuolatinis spaudimas gali sukelti odos dirginimą ar net mikrotraumas.

Neramus miegas su pakabukais

Jei esate asmuo, kuris daug juda miegant, pakabukai gali tapti tikra problema. Jie gali susipainioti plaukuose ar net sukelti smulkių žaizdų.

Odos reakcija

Net ir brangiausi papuošalai gali turėti medžiagų, kurios kai kuriems žmonėms sukelia alergines reakcijas. Miegant su papuošalais, ši rizika didėja, nes papuošalas nuolat liečia odą.

Pavojaus signalas ausims

Miegant su didelėmis auskarų veržlėmis, galite nepastebėti, kaip jos traukia jūsų ausų spenelį, dėl ko jis gali prarasti elastingumą ir ilgainiui nutysti žemyn.

Bakterijų oazės ant jūsų papuošalų

Papuošalai, kurie yra arti odos, gali tapti idealia vieta bakterijoms daugintis, ypač jei juos retai valote.

Papuošalų tarnavimo laikotarpio sumažėjimas

Miegant su papuošalais, yra didesnė tikimybė juos pažeisti. Be to, prakaitas ir odos riebalai gali paveikti papuošalų blizgesį ir išvaizdą.

Papildomos pastabos:

  • Nors kai kurie žmonės mano, kad miegoti su vestuviniais žiedais yra saugu, bet jie gali būti pažeisti ar sukelti odos problemas.
  • Jei jaučiate, kad negalite miegoti be tam tikro papuošalo, galbūt vertėtų investuoti į specialius naktinius papuošalus, kurie yra pagaminti iš minkštų medžiagų ir nesukelia jokio diskomforto.
  • Reguliariai valykite savo papuošalus, kad išvengtumėte bakterijų kaupimosi ir ilgintumėte jų tarnavimo laiką.

Papuošalai yra puikus būdas išreikšti savo asmenybę ir stilių, tačiau svarbu prisiminti, kad jie nėra skirti nuolatiniam dėvėjimui. Atsižvelgiant į visus minėtus trūkumus, geriausia juos nusiimti prieš eidami miegoti.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai