Madingi nagai 2024: Naujausios vasaros tendencijos

Madingi nagai 2024 metais yra visur, ypač vasaros metu. Tai sezonas, kupinas ryškių, drąsių spalvų: gyvų saulėlydžių, elektrinės žalios žolės, mėlyno baseino, ledinės frosé spalvos ant stogo baro. Net paprastas ryškios vyšnios raudonumo sluoksnis ant nagų gali atspindėti vasaros dvasią, primenantį vyšnių skonio ledus arba Pamela Anderson ikoniniu Baywatch kostiumu. Šiais metais nagų profesionalai žvalgosi į retro Floridos baseino baldus, saldžius vasaros skanėstus ir blizgius lūpų blizgius 2024 metų nagų tendencijoms prognozuoti.

Vasaros tvarkaraštis greičiausiai yra užpildytas savaitgaliais prie jūros, mergvakariais ir vestuvėmis, trumpesnėmis darbo dienomis penktadieniais, kai galima vaikštinėti po miestą ar atsipalaiduoti kieme, ir visa kita. Jūsų nagai turėtų būti pasirengę viskam, ir su vasaros 2024 m. didžiausiomis nagų tendencijomis jie bus pasiruošę! Toliau ekspertai pasidalina savo įžvalgomis.

Madingi nagai 2024

1. Stiklinis skaidrumas

madingi nagai 2024 - stiklinis skaidrumas
JINSOON

Po Pat McGrath porcelianinių lėlių makiažo sėkmės Maison Margiela kolekcijoje, natūralu, kad nagai seks šiuo pavyzdžiu. Anot redakcijos nagų menininkės Jin Soon Choi, madingi nagai 2024 bus padengti stiklo tekstūros lakais. Tai nėra perliniai “glazed donut” nagai, bet labiau atspindintys, veidrodiniai paviršiai. „Blizgus, glazūruotas efektas yra tobulas šiam sezonui, suteikiantis šviežų, modernų įspūdį,“ sako Choi. Bandykite JINsoon Whisper – rožinio želė atspalvio; Pixie – lūpų blizgio rožinė; arba Dew – skaidri balta.

2. Papuošti natūralūs atspalviai

@TOMBACHIK/INSTAGRAM

Neutralūs nagai nebūtinai turi būti paprasti. Rita Remark, nagų meistrė ir Essie globali vadovė, rekomenduoja atnaujinti savo mėgstamus natūralius atspalvius kristalais ir perlais. Pagalvokite apie Britney Spears savo „Toxic“ vaizdo klipo kostiume kaip įkvėpimą. „Nagų deimantai yra puikus būdas papuošti pačius universaliausius nagų atspalvius,“ aiškina ji. Pradėkite nuo švelnaus natūralaus atspalvio, pavyzdžiui, Essie’s Sheer Fantasy ar Of Corset, tada užtepkite viršutinį sluoksnį ir visiškai išdžiovinkite, tada pridėkite deimantus ar perlus pagal savo pasirinkimą.

3. Spalvoti ombré madingi nagai 2024

Madingi nagai 2024 - Spalvoti ombré
@PRESS_RESET_NAILS/INSTAGRAM

Ryškus, saulės spindulių geltonis užvaldo ne tik mūsų spintas, bet ir nagus. „Neoninis geltonas ombré manikiūras tiesiog rėkia vasara,“ sako V Beauty Pure mokytoja ir manikiūrininkė Alison Martinez. „Tai puikus derinys tarp klasikos ir smagumo vasaros nagams.“ Martinez mėgsta linksmą geltoną ant trumpų kvadratinių nagų, ypač su ombré perėjimu; jos pasirinkimai yra V Beauty Pure Gel Polish 039, ryškiai citrininė spalva, pereinanti į 162, rausvą neutralią spalvą. Pasak jos, madingi nagai 2024 metais neapseis be ombré perėjimų.

4. Vasaros gėlės

madingi nagai - vasaros gėlės
@NAILSBYLINDSEYLU/INSTAGRAM

Viskas žydi, įskaitant jūsų nagus. Madingi nagai 2024 metais yra apie vasarą, o dar tiksliau – „Vasaros gėlių nagų dizainai yra apie ryškias spalvas ir žaismingus raštus,“ sako garsenybių nagų menininkė Julie Kandalec. „Galite pasirinkti minimalistinį stilių su mažomis gėlelėmis, puošiančiomis kelis nagus, arba išsirinkti pilnai 3D gėles, kurios tiesiog atsiskleidžia nuo jūsų pirštų.“ Kandalec rekomenduoja investuoti į specializuotus įrankius gėlių kūrimui, kaip Lights Lacquer Dotting Tool Kit ir Attention to Detail Duo Nail Brush Kit. „Jie suteikia precizijos ir kontrolės, kuriant sudėtingus gėlių raštus,“ aiškina ji.

5. Čiulpinukų atspalviai

madingi nagai 2024 - čiulpinukų atspalviai
@elcare.official/instagram

Viena geriausių ir nostalgiškiausių vasaros spalvų yra „tik ką suvalgyto čiulpinuko“ dėmė, tiek ant lūpų, tiek ant nagų. Choi mėgsta „karštą oranžinės-raudonos atspalvį su permatomu paviršiumi,“ primenantį oranžinį ar vyšninį čiulpinuką. „Tai gyva ir energinga spalva, fiksuojanti vasaros esmę kaip niekas kitas,“ sako ji. Madingi nagai 2024 metais taip pat neapseis be šio ryškaus ir nuotaikingo atspalvio.

6. Boca Raton ryškios spalvos

madingi nagai 2024 - Boca Raton ryškios spalvos
@GELCARE.OFFICIAL/INSTAGRAM

Pajuskite ryškias, preppy Floridos kurortų spalvas savo manikiūru. Madingi nagai 2024 metais atspindės retro baseino baldų atspalvius: koralų, išblukusios vyšnios, saulėlydžio oranžinę, saulės geltoną ir, taip, persikų pūkelį,“ sako Remark, kuri mėgsta Essie’s Frilly Lillies dėl jo ‘70-ųjų nuotaikos.

7. Pastelinės spalvos

madingi nagai - pastelinės spalvos
@PAINTEDBYJOOLS/INSTAGRAM

Pastelės – be jų vasara tiesiog neįsivaizduojama! „Minkšti, moteriški ir primenantys subtilias gėles, pastelės suteikia romantišką ir žaismingą nuotaiką,“ sako Choi. Ji mėgsta pastelinės želės paviršių unikaliam klasikinių pastelinių kremų atspalvių posūkiui. Madingi nagai 2024 metais tikrai neapseis be šių švelnių ir elegantiškų atspalvių.

8. Blizgūs lūpų blizgio nagai

Blizgūs lūpų blizgio nagai
@TOMBACHIK / INSTAGRAM

Vietoj to, kad sluoksniuotumėte blizgius viršutinius sluoksnius su pilnai dengiančiomis spalvomis, naudokite juos vienus arba su permatoma baze, sako Remark. Ji tai vadina „Y2K lūpų blizgiu ant nagų,“ beveik kaip transportavus MAC skaitiklį iš 2004 m. į jūsų manikiūrą. Madingi nagai 2024 metais tikrai neapseis be šio retro įkvėpto blizgesio.


Išvada

Madingi nagai 2024 metais ne tik atspindi vasaros dvasią, bet ir leidžia išreikšti savo kūrybiškumą bei stilių. Nuo stiklinio skaidrumo iki ledų atspalvių – kiekviena tendencija suteikia galimybę būti unikaliai ir išsiskirti. Taigi, pasiruoškite vasaros nuotykiams su naujausiomis nagų tendencijomis ir mėgaukitės žavingomis spalvomis bei raštais.

Sourcebyrdie

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai