Porų suderinamumas pagal zodiako ženklus: Ar tinkate vienas kitam?

Meilės žaidime kai kurie ženklai gali atrodyti kaip nuolatiniai pralaimėtojai, tačiau tikrovėje zodiako suderinamumas, arba zodiako ženklų suderinamumas, yra sudėtingas dalykas. Jis apima ne tik žvaigždžių konsteliacijas, bet ir gimimo horoskopo ypatumus, planetų aspektus bei namus, kuriuose jos yra, atskleidžiant horoskopų suderinamumo paslaptis.

Todėl norėtumėme pasidalinti sąrašu, kuriame pateikiami mažiausiai suderinami zodiako ženklų deriniai:

Avinas (Kovo 21 – Balandžio 19)

avinas horoskopo ženklas

Blogiausias derinys – su kitu Avinu. Avinų žmonės yra energingi ir aistros kupini, tačiau šis traukimas gali suteikti tik trumpalaikį šviesmo spindulį. Abiejų Avino šalių noras vadovauti gali sukelti konfliktus ir nesutarimus. Šioje poroje nėra vietos antrinio vaidmens, aukos ar nelaimės vaidmens žaidimui. Seksualiniai santykiai gali būti aistringi, o konfliktai – legendariniai. Pavyzdžiui, Ali McGraw ir Steve McQueen, Sarah Jessica Parker ir Robert Downey Jr., tai poros, kurios išgarsėjo aistringais santykiais, tačiau jie taip pat greitai užgeso.

Jautis (Balandžio 20 – Gegužės 20):

jautis horoskopo zenklas

Blogiausias derinys – su Šauliu. Jautis valdo antrąją savybių ir pasaulio turtų namus, todėl gali elgtis su savo mylimaisiais kaip su turtais. Kaip fiksuotas žemės ženklas, Jaučio širdis trokšta patogumo ir stabilumo, panašiai kaip televizijos peržiūros ir Olive Garden duonos lazdeles. Jaučius traukia Šaulio pasipriešinimas ir gyvenimo malonumai, bet galiausiai jie gali nusivilti archerio nesugebėjimu sukurti tvirtų pagrindų. Taip pat prisiminkime, kad ištikimybė Jaučiui yra nekintanti taisyklė, tuo tarpu Šauliai dažnai laikosi savęs. Šį nepajėgumą galime pamatyti Jaučių karalienės Cher ir jos antro vyro, laisvai gyvenančio roko nusikaltėlio, Gregg Allman santykiuose.

Dvyniai (Gegužės 21 – Birželio 20)

dvyniai horoskopo zenklas

Blogiausias derinys – su Skorpionu. Dvyniai yra labai smalsūs ženklai, o jų dėmesys nėra ribojamas. Scorpiono pasaulis ir seksualinė trauka gali Dvyniams atrodyti itin įdomūs. Tačiau problema kyla iš to, kad Skorpionai yra labai apsistoje ir nori intymių santykių, o ne mažo kalbėjimo, paviršutiniškų temų ir vyksmų kalbos technikos. Dvyniams reikia laisvės flirtuoti, o Skorpionai nori saugoti artimųjų ryšį kaip savo brangią vertybę. Šioje poroje sunku rasti pažadą, lengvumą ar supratimą. Dvynių ir Skorpiono poros, kurios greitai susikurė ir greitai susigriovė, pavyzdžiai apima Donaldą Trumpą ir Marla Maples, Russellą Brandą ir Katy Perry bei Johnny Deppą ir Winona Ryder.

Vėžys (Birželio 21 – Liepos 22)

vežys horoskopo ženklas

Blogiausias derinys – su Vandeniu. Vandenis yra labiausiai nepriklausomas ženklas Zodiako pasaulyje, kuriam patinka autonomija, daug vienatvės ir, jei įmanoma, gyvenamosios vietos atskirai nuo savo partnerio. Priešingai, Vėžys yra vandens ženklas, kuris siekia sujungti kūną, sielą, namą ir šeimą su savo mylimuoju. Vandens ženklai intelektualizuoja savo emocijas, tuo tarpu Vėžys viskas priklauso nuo jų. Elementaliu lygmeniu šiame poravime nėra bendros žemės ar lengvos bendruomenės. Pavyzdžiui, išskirtinės poros, kurios tai iliustruoja, yra Jeremy Allen White (Vandenis) ir jo buvusi žmona, tikrasis vėžys Addison Timlin.

Liūtas (Liepos 23 – Rugpjūčio 22)

zodiako zenklas liutas

Blogiausias derinys – su Mergele. Liūtai nori būti pastebėti ir mylimi, nors jie dažnai slepia gilias baimės dėl savo vertės ir susirūpinimą dėl to, kiek dėmesio ir pagarbos jie nusipelno. Jie yra jautrūs kritikai ir retai priima konstruktyvius pastebėjimus. Mergelės, kurių Taroto kortelė yra Einsiedelnio vienuolis, dažnai bus išvargintos dėl Liūto poreikio nuolatinių patvirtinimų ir draugijos su kitais žmonėmis.

Mergelė (Rugpjūčio 23 – Rugsėjo 22)

mergele horoskopo zenklas

Blogiausias derinys – su Svarstyklėmis. Mergelės energija yra tyrinėjanti ir efektyvi, jie nori išklausyti, išspręsti problemas ir suprasti kitų motyvus. Priešingai, Svarstyklės yra ženklas, kurį apibrėžia švelnumas, gražumas ir linkimas pasirinkti grožį vietoje sudėtingumo. Mergelės nori kenčti dėl savo malonumo, o Svarstyklėms tai nepatinka. Mergelės valdo šeštąją savo vertybių ir tarnavimo kituose namuose, tuo tarpu Svarstyklės vengia abiejuose dalykuose. Svarstyklės bus pakankamai susierzinusios dėl Mergelių negebėjimo pasiduoti beviltiškam išganymui, o Mergelės nepasitenkins Svarstyklės neryžtingumu ir nepasirinkimo.

Svarstyklės (Rugsėjo 23 – Spalio 22)

svarstykliu zodiako nuotrauka

Blogiausias derinys – su Avinu. Svarstyklės rūpinasi tuo, kaip juos vertina kiti, elgesio etika ir kitomis malonumų aplinkybėmis, kurios Avinams visiškai nesvarbios. Svarstyklės yra socialios ir švelnios, o Avinai yra primityvūs ir tiesmukai veikiantys ženklai. Tačiau, nors jie skiriasi pagal savo prigimtį, ši pora gali puikiai suvienyti jėgas nusikaltimų kompanijai. Toks poravimas pavyzdžiui matomas nuotykių poroje Bonnie Parker (Svarstyklės) ir Clyde Barrow (Avinas).

Skorpionas (Spalio 23 – Lapkričio 22)

skorpionas horoskopo ženklas

Blogiausias derinys – su Dvyniais. Skorpionai yra įdomūs ir gilūs žmonės, kurie nori intymių santykių. Tačiau problema kyla iš to, kad Skorpionai dažnai būna possessive ir nori prižiūrėti savo mylimuosius. Dvyniai yra nepriklausomi, linkę flirtuoti ir neprisirišti, todėl ši pora retai susitaria ir sutaria. Abi šalys turi skirtingus santykių lūkesčius ir reikmes. Pavyzdžiui, Donaldas Trumpas ir Marla Maples, Russell Brandas ir Katy Perry bei Johnny Deppas ir Winona Ryder tai poros, kurios nepavyko dėl savo nesuderinamumo.

Šaulys (Lapkritis 23 – Gruodis 21)

šaulys horoskopo ženklas

Blogiausias derinys – su Dvyniais. Šaulio ir Dvynių santykiai dažnai tampa iššūkiu. Šaulys yra žinomas savo nuoširdumu ir troškimu nuolat keistis, o Dvyniai gali būti nepastovūs ir nepakankamai rimti santykiuose. Šauliui svarbu laisvė ir nuotykiai, tuo tarpu Dvyniai gali jaustis riboti ir nesuprasti Šaulio poreikio keliauti. Šis ženklų poravimas gali būti sudėtingas, nes abiejų šalių lūkesčiai gali neatitikti vienas kito.

Ožiaragis (Gruodis 22 – Sausio 19)

oziaragis horoskopo ženklas

Blogiausias derinys – su Liūtais. Ožiaragis, valdomas griežtojo Saturno, dažnai siejamas su tėčio ar motinos vaidmeniu Zodiako pasaulyje. Priešingai, Liūtas garsėja savo aistringu ir linksma savybe. Dažnai Liūtas jausis ribojamas ir nepatyręs šioje santykių srityje, o Ožiaragis gali jaustis tarsi turi užtikrinti tvarką ir saugoti. Šis junginys gali pasisekti tik tada, kai Ožiaragis pastebi Liūto genialumo kišenę ir pradeda skatinti jos augimą bei vystymąsi bendram naudos tikslui.

Vandenis (Sausio 20 – Vasario 18)

vandenis

Blogiausias derinys – su Jaučiu. Vandenis ir Jautis yra dvi fiksuotos ženklų grupės, kurios dažnai kankina savo nuomonėmis ir ribomis, be jokio kompromiso. Abu ženklai gali būti stoiki ir atrodyti, kad nieko nepajėgs pakeisti. Vandenis gyvena mintyse, tuo tarpu Jautis yra labai susijęs su jutimais ir realybės pojūčiu. Šis junginys retai būna aistringas, nes abiejų šalių šaltakraujiškumas ir abejingumas aukštesniam jausmų lygiui. Pavyzdžiui, garsaus dainininko Sonny ir Cher santykiai tai puikiai iliustruoja.

Žuvys (Vasario 19 – Kovo 20)

zuvys horoskopo zenklas

Blogiausias derinys – su Ožiaragu. Žuvys ir Ožiaragiai gali turėti sunkumų suderindami savo skirtingus požiūrius į gyvenimą. Žuvys yra labai emocionalios ir dažnai gyvena paslaptingame, iliuziniame pasaulyje, tuo tarpu Ožiaragiai yra praktiški ir pasauliški, siekdami susikurti stabilų gyvenimą. Žuvims patinka svajoti ir išreikšti save meniniu būdu, o Ožiaragiui dažnai rūpi karjera ir finansinė sėkmė. Ši pora gali susidurti su iššūkiais dėl pasaulio suvokimo skirtumų ir prioritetų.


Išvada

Zodiako suderinamumas atskleidžia, kad meilės žaidime svarbu ne tik ženklų deriniai, bet ir gilesnė žvaigždžių konsteliacijų, planetų aspektų bei namų, kuriuose jos yra, įtaka. Straipsnyje pateikti mažiausiai suderinami zodiako ženklų deriniai rodo, jog kai kurios poros gali patirti daugiau iššūkių nei kitos. Tačiau svarbu prisiminti, kad individualus gimimo horoskopo ypatumai ir abipusis supratimas gali padėti įveikti net didžiausias nesuderinamumo kliūtis. Tad, nors horoskopų suderinamumas gali suteikti įžvalgų, tikra meilė ir pasitikėjimas partneriu yra raktas į ilgalaikį santykių laimėjimą.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai