Pagerinsite žarnyno sveikatą: Atlikite šiuos 4 dalykus kiekvieną rytą!

Rytas yra lemiamas metas, nuspręsti dienos toną. Geras miegas yra svarbus gerovei, tačiau praktikuojant gerą žarnyno sveikatos rutiną, galima smarkiai padidinti energijos lygį ir pasijusti pasiruošusiu bet kokiems iššūkiams. Yra daug būdų stiprinti žarnyno sveikatą, tačiau dietologai išskiria šiuos keturis dalykus.

ŠALTINIS – daily-choices

Vanduo: Pirmasis ryto žingsnis

Jeigu pirmas ryto veiksmas yra pasiimti mobilųjį telefoną, galbūt reikėtų jį nustumti žemyn pagal ryto prioritetus. Vietoj to, išgerkite stiklinę vandens. Registruota dietologė Jess Cording M.S., R.D., CND sako, kad geriausias būdas užtikrinti gerą žarnyno judėjimą yra hidratacija. Nors tai gali būti ne taip malonu, sakoma, kad šiltas vanduo pagreitina virškinimo procesą.

Probiotikai: Sveikatos stiprinimas

sveika ryto rutina

Tam tikrų probiotikų papildų vartojimas gali padėti kontroliuoti pilvo pūtimą ir diskomfortą. Probiotikus reikėtų vartoti su stikline vandens. Pagal registruotą dietologę Maggie Michalczyk, tai sustiprins virškinimą, imunitetą ir nuotaiką. Vienas tyrimas rodo, kad probiotikai yra efektyvesni vartojami prieš valgį, o ne po jo.

Streso Valdymas: Rami sąmonė – sveikas žarnynas

ūsų smegenys turi tiesioginį poveikį jūsų žarnynui, todėl stresas gali būti pagrindinis pilvo sutrikimų veiksnys. Dėmesingumas gali padėti nuraminti protą. Tai galima padaryti medituojant, praktikuojant jogą ir netgi rašant dienoraštį. Efektyvus streso hormonų valdymas gali užkirsti kelią jų “niokojančiam poveikiui protui ir kūnui, įskaitant virškinimo sistemą”, sako Cording.

Pridėkite skaidulų prie savo pusryčių

Galbūt esate vienas iš daugelio žmonių, kurie negauna rekomenduojamos paros skaidulų normos. Šis maistinis elementas yra svarbus palaikant gerą kraujo cukraus lygį, sotumo jausmą po valgio ir reguliuojant virškinimą. Pabandykite įtraukti nuo 7 iki 10 gramų skaidulų į savo kasdienius pusryčius. Chia sėklos yra puikus skaidulų šaltinis, kurį galima pridėti prie beveik bet kokio pusryčių patiekalo.


Išvada: Maži pokyčiai, didelės pasekmės

Nors ryte gali būti sunku, šie nedideli pokyčiai gali padaryti jūsų dieną gerokai geresnę. Praktikuodami šias sveikatos priežiūros priemones, galite pagerinti savo žarnyno sveikatą ir bendrą savijautą.

ŠALTINIS – daily-choices

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai