Siaubinga istorija: Reperis pagrobė ir nelaisvėje laikė nėščią moterį

Įvykis, kurio pagrindinis kaltininkas– ne tik garsus reperis, bet ir nekilnojamojo turto brokeris, atkreipė visuomenės ir teisėsaugos dėmesį. Ši istorija verčia mus susimąstyti apie saugumą ir žmogaus teisių pažeidimus šiuolaikinėje visuomenėje.

Nusikalstamos veiklos aprašymas:

Lee Carteris, 52 metų amžiaus Teksaso reperis, žinomas scenos vardu Viper, buvo areštuotas dėl įtariamo pagrobimo. Pasak policijos pranešimo, moteris buvo pagrobta nėščia ir metų metus laikyta užrakinta jo garaže.

Auka policijai pasakojo, kad buvo pagrobta prieš ketverius ar penkerius metus, kuomet buvo nėščia ir elgetavo gatvėje. Carteris jai padavė dolerį ir, grįžęs, pasiūlė suteikti pagalbą. Moteris, jautesi pažeidžiama, prieš savo gerąją nuojautą įlipo į jo automobilį.

Gyvenimas garaže

Atvykus į Carterio namus, moteris buvo užrakinta garaže. Pasak jos, Carteris nuolat vertė ją vartoti narkotikus, turėti su juo seksualinių santykių ir maitintis tik užkandžiais. Ji niekada nematė kitų žmonių jo namuose, tačiau kartais girdėdavo, kaip jis ginčijasi su kitomis moterimis.

2023 m. balandžio 7 d. moteris susisiekė su policija per komunikacijos platformą “TextNow”, naudodamasi Carterio nešiojamu kompiuteriu. Policijai ją radus, ji sverė maždaug 32 kilogramus ir teigė du mėnesius nesimaudžiusi.

Bandymai pabėgti

Auka bandė pabėgti, bet nepavyko. Vieną kartą, kai prie Carterio namų atvyko ugniagesiai ir policija, ji sulaužė garažo langą ir išlindo pro jį, bet buvo nugabenta į ligoninę, iš kurios Carteris ją vėl parsivežė namo.


Ši šiurpi istorija mums primena, kaip svarbu būti atsargiems ir budriems, stebint aplinką. Tokios tragedijos atskleidžia žmogaus teisių pažeidimus ir priverčia kritiškai įvertinti socialinės atsakomybės svarbą mūsų visuomenėje.

ŠALTINIS – huffpost

Sourcehuffpost

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai