Sausio mėnesio horoskopas: Nauji tikslai ir galimybės 2024!

Sausio mėnuo įžengia į mūsų gyvenimus su naujais pažadais ir galimybėmis, o astrologinė prognozė kiekvienam zodiako ženklui žada įkvepiantį motyvacijos šuolį, kuris puikiai tinka mūsų Naujųjų Metų tikslams. Sausio mėnesį pradėsime Ožiaragio ženklu, suteikiančiu visiems šiek tiek šio žemės ženklo būdingo disciplinos ir ryžto. Taip pat jaučiamas atsinaujinimo jausmas.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte savo pilną sausio mėnesio horoskopą pagal savo zodiako ženklą.

Avinas

Jeigu esate pasirengę profesiniam augimui, žinokite, kad jūsų Avino horoskopas sausio mėnesiui yra visiškai jūsų pusėje. Sausio 4 d. Marsas atkeliauja į jūsų orbitą, suteikdamas jums tvirtybės siekti karjeros tikslų ar pradėti naujus projektus. Tai puikus laikas prašyti didesnio atlyginimo ar ieškoti pelningesnio darbo. Sėkmė jūsų pusėje! Energingas Marsas šią savaitę taip pat sudaro palankų aspektą su laiminguoju Jupiteriu jūsų finansų sektoriuje, todėl gausa yra jūsų rankose.

Sausio 20 d., su prasidedančiu Vandenio sezonu, atsiveria puiki proga sugrįžti į savo socialinį ratą ir bendrauti su draugais po švenčių. Tai taip pat gali būti puikus metas bendrauti, tad įjunkite savo žavesį ir pradėkite kurti naudingus ryšius. Sausio 25 d. įvykstanti Liūto pilnatis sužadins aistras, tačiau šią ugningą dramą galite panaudoti sau naudingai. Panaudokite visą šį jaudulį savo vizionieriškiems aistros projektams. Gal net atraskite, kad turite bendradarbių, kurie nori prisidėti prie jūsų pastangų savo talentais.

Jautis

Jūsų 2024 m. sausio mėnesio Jaučio horoskopas ragina plėsti akiratį ir kilti į naujas aukštumas, tad laikas išskleisti sparnus! Sausio 4 d., kai motyvuojantis Marsas įžengs į jūsų nuotykių kupiną orbitą, jausitės paskatinti siekti naujų patirčių. Po savaitės, jaunatis toje pačioje zodiako dalyje, kvies jus susitelkti į didžiausius siekius ir sudaryti planą, kaip juos įgyvendinti. Atsisakykite smulkmenų ir pradėkite matyti bendrą vaizdą su optimizmu ir tikėjimu.

Nuo sausio 20 d., su prasidedančiu Vandenio sezonu, akcentuojami jūsų karjeros reikalai, suteikiant jums pasitikėjimo profesiniame gyvenime. Netrukus po to, jūsų kosminė valdovė Venera įplaukia į giminingą žemės ženklą Ožiaragį, įkvėpdama jus tyrinėti naujus santykius ir plėsti meilės ribas. Šią savaitę Veneros ir Jupiterio palankus aspektas jūsų ženkle žada energijos ir laimės gausą. Magija yra be ribų, o jūs atrandate gilesnę meilės prasmę! Sausio 25 d. įvykstanti pilnatis gali sukelti šiek tiek dramų namuose, todėl išlaikykite ramybę. Mėnesio pabaigoje, su Uranu, simbolizuojančiu netikėtumus, įžengiančiu į jūsų ženklą, šie metai, Jaučiai, bus pilni staigmenų, tad pasiruoškite nustebinti.

Dvyniai

Jūsų Dvynių zodiako ženklo horoskopas 2024 m. sausio mėnesiui prasideda stipriai, nes jūsų valdanti planeta Merkurijus baigia retrogradinį judėjimą santykių srityje sausio 1-ąją. Tai supaprastina bendravimą su partneriais ir skatina rasti abiem pusėms priimtinus kompromisus mėnesio pirmoje pusėje. Tačiau šis laikotarpis neapsiriboja tik paviršutiniškų nesusipratimų išlyginimu.

Taip pat svarbu gilintis į tai, kas slypi giliau jūsų artimiausių santykių paviršiuje, ypač kai sausio 11 d. jaunatis pasiekia jūsų intymumo viršūnę, o protinė planeta Merkurijus persikelia į tą pačią sritį po dviejų dienų. Kokių pamokų išmokote apie artimiausius ryšius per retrogradinį laikotarpį? Dabar yra tinkamas metas nustatyti atitinkamas ribas. Panaudokite artimiausią savaitę savo intuicijos stiprinimui. Kartais instinktai gali būti taip pat vertingi kaip ir faktai.

Vėžys

Šiuos metus pradedate ryžtingai, nes jūsų Vėžio zodiako ženklo 2024 m. sausio mėnesio horoskopas žada daug veiksmo. Mėnesio pradžia gali būti ypač produktyvi, todėl patartina nedelsiant imtis darbų. Šį tempą iš dalies skatina Merkurijus, kuris sausio 1 d. grįžta į tiesioginę padėtį, palengvinant jūsų planų įgyvendinimą. Santykiams šiuo metu skiriama ypatinga reikšmė, o antroje sausio savaitėje jausitės pasirengę realistiškai įvertinti savo situaciją. Fantazijos ribos pasiekiamos, ir dabar esate paruoštas tai pripažinti. Sausio 11 d. įvykstanti jaunatis yra idealus laikas pradėti naują meilės etapą arba atsiriboti nuo apribojančių santykių modelių. Jei kažkas neveikia, imkitės veiksmų pokyčiams.

Būkite atviri ir pažeidžiami su artimiausiais žmonėmis, o visus klausimus aptarkite atidžiai. Galiausiai, jei dar nesudarėte naujų metų biudžeto, sausio 25 d. pilnatis gali paskatinti jus tai padaryti, nes ji išryškina finansų ir investicijų klausimus. Jei reikia atlikti aukas ar prašyti pagalbos, neleiskite pasididžiavimui trukdyti. Jūs nusipelnėte gauti tai, ko siekiate!

Liūtas

Pradedant naujus metus, jūsų dienotvarkėje gali būti ir linksmybių, ir romantikos, tačiau jūsų 2024 m. sausio mėnesio Liūto horoskopas žada daugybę galimybių išsiskirti ir kitose gyvenimo srityse. Merkurijaus retrogradinis judėjimas baigiasi sausio 1-ąją, atverdamas duris naujoms kūrybinėms idėjoms ir skaidresniam bendravimui santykiuose. Tai laikas, kai įspūdingi nauji projektai ar flirtavimas gali pakilti į aukštumas, ypač jei derinsite aistrą su reikalinga disciplina. Sausio 11 d. jaunatis yra tinkamas laikas produktyviam darbui ir organizacijai. Šią savaitę motyvuojantis Marsas ir protingas Merkurijus susitinka su laimingojo Jupiterio energija, o tai gali atnešti palaimos ir gausos.

Svarbu išlikti principingiems, tačiau tai nereiškia, kad visada turite būti teisūs – atsisakykite smulkių dramų. Jūsų energija yra pernelyg vertinga, kad ją švaistytumėte.

Mergelė

Jūsų kosminis valdovas Merkurijus baigia savo retrogradinį judėjimą Naujųjų metų dieną, o tai lemia jūsų 2024 m. sausio mėnesio Mergelės horoskopą atrodyti labai optimistiškai. Sausio 4-ąją, kai energiją suteikiantis Marsas jungiasi su saule, jus tai skatina gyvenime daugiau dėmesio skirti aistrai ir žaidimams. Svarbu prisiminti, kad ne visi tikslai turi būti orientuoti į produktyvumą. Sausio 11 d. jaunatis yra puikus laikas pradėti kažką naujo. Tai sėkmės metas, tad nebijokite imtis rizikos ir leisti sau gyventi linksmai. Sekite širdies vedami, ir visata gali jus apdovanoti netikėtomis staigmenomis.

Sausio 25 d. įvykstanti pilnatis bus intensyvi, tai tinkamas laikas pamąstyti apie savo metų planus. Vienintelė kliūtis tarp jūsų ir jūsų tikslų yra jūsų vidinė kritikė Mergelė. Atsikratykite abejonių ir ribojančių minčių. Jūs galite pasiekti viską, ko norite.

Svarstyklės

Kaip visada, metus pradedame Svarstyklių sezonu, suteikiančiu kiekvienam šio žemės ženklo būdingos drausmės ir veržlumo. Be to, oras atrodo gaivesnis dėl Merkurijaus retrogrado pabaigos sausio 1-ąją, kuri sugrąžina tam tikrą protinį aiškumą ir įkvepia mus sugeneruoti keletą įdomių naujų idėjų – kaip tik tinkamu laiku Naujiesiems metams.

Sausio 4-ąją Marsas suteikia mums energijos išnaudoti visą šią naujos pradžios energiją. Jaunatis Svarstyklių ženkle sausio 11-ąją yra oficialus metas sunkiai dirbti siekiant įgyvendinti 2024 metų tikslus ir padėti pamatus ateinantiems metams. Sausio 13-ąją Merkurijus taip pat grįžta į Svarstyklių ženklą, palengvindamas planų sudėliojimą ir darbų sąrašų sudarymą. Planetos tikrai pasirodo, kad užtikrintų mūsų pasiruošimą įgyvendinti šių metų pažadus, todėl pasinaudokite šia kosmine magija.

Skorpionas

Prasidėjus Naujiesiems metams, jūsų 2024 m. sausio mėnesio Skorpiono horoskopas žada, kad turėsite daug ką pasidalinti su pasauliu. Sausio 4 d., kai drąsus Marsas, jūsų tradicinis kosminis valdovas, įžengia į jūsų komunikacijos sektorių, jums paskatinama pradėti svarbius pokalbius ir veikti remiantis savo idėjomis. Šiuo metu turite galią sukelti didelius pokyčius, tačiau turite žengti pirmąjį žingsnį. Sausio 11 d. jaunatis yra puikus laikas pradėti, nes Marsas sudaro palankų aspektą su laiminguoju Jupiteriu, suteikdamas jums lengvumo prasmingai bendrauti su kitais. Kai kalbate savo tiesą, žmonės jūsų išklausys.

Ypač tai aktualu sausio 20 d., kai jūsų šiuolaikinis valdovas Plutonas paskutinį kartą šiame amžiuje susiduria su Saule Ožiaragyje, suteikdamas jūsų mintims ir žodžiams nepaprastą gylį ir intensyvumą. Būkite protingi juos panaudodami! Prasidėjus Vandenio sezonui, jūsų dėmesys nukrypsta į vidinius reikalus – prisiminimus, šeimą ir jausmus. Tačiau sausio 25 d. pilnatis atneša intensyvumo, akcentuojant karjeros problemas, kurios taip pat veikia jūsų santykius ir namų gyvenimą. Tai gali atrodyti apstulbinant, bet atsakymus iš tikrųjų rasite savyje. Raskite tą vidinį balsą ir įsiklausykite į jį. Jis nenuves jūsų klaidingai.

Šaulys

Jūsų 2024 m. sausio mėnesio Šaulio horoskopas žada sėkmę nuo pat pradžių. Dėka Merkurijaus, kuris grįžta į tiesioginę eiseną jūsų ženklo ribose sausio 1-ąją, mėnesio pradžia yra puikus laikas aiškintis Naujųjų metų tikslus ir pradėti juos įgyvendinti. Be to, artimiausiomis savaitėmis jūsų ženkle viešinti žavingoji Venera padės lengvai pritraukti tai, ko geidžiate. Ožiaragio sezono verslo atmosfera taip pat skatina susikaupti ties finansais, ypač kai sausio 4-ąją jūsų pinigų sektoriuje įsiveržia ryžtingas Marsas, skatinantis imtis finansų tvarkymo po išlaidų pilno atostogų sezono.

Naudokitės sausio 11 d. jaunatimi kaip proga nugalėti iššūkius ir atverti duris naujoms pradžioms. Sausio 20 d., kai Saulė įžengia į jūsų komunikacijos sektorių, jausitės socialiai aktyvesni, todėl tai puikus laikas susisiekti su draugais ir planuoti susitikimus Naujaisiais metais. Nors tai laikas apmąstymams apie savo planus, svarbu taip pat atsitraukti ir pamatyti didesnį vaizdą.

Ožiaragis

Sausio mėnesio pradžioje, kai saulė yra jūsų ženkle, jūsų 2024 m. sausio mėnesio Ožiaragio horoskopas žada kai kurias ypač ryškias naujas pradžias. Sausio 4 d., kai Marsas įžengia į jūsų ženklą, jūs pajusite atgaivinančią energijos bangą, tai puikus laikas imtis savo Naujųjų metų pažadų. Pirmasis metų jaunatis jūsų ženkle sausio 11 d. yra tinkamas laikas nusibrėžti ketinimus ir išmesti sau iššūkį peržengti savo ribas. Marsas, susiduriantis su gausia Jupiterio planeta, primena, kad viskas įmanoma. O sausio 13 d., kai protinis Merkurijus pasieks jūsų ženklą, jūs turėsite dar daugiau aiškumo dėl savo veiksmų plano. Tai jūsų sezonas, todėl išnaudokite jį maksimaliai!

Sausio 20-oji yra svarbi diena, kai Saulė jūsų ženkle susitiks su intensyvumą mylinčiu Plutonu paskutinį kartą mūsų gyvenime. Per pastaruosius penkiolika metų patyrėte lėtą, bet reikšmingą transformaciją, ir, susitikus šioms dviem planetoms, galėsite aiškiau nei bet kada pamatyti pokyčius savyje. Sausio 25 d., per pilnatį, skirkite laiko savęs peržiūrai ir emocinio bagažo apdorojimui. Tai puiki galimybė įsigilinti į savo vidų ir kartą ir visiems laikams susitvarkyti su emocinėmis problemomis.

Vandenis

Pasibaigus atostogų sezonui, galite jausti, kad norėtumėte trumpam pereiti į žiemos miego režimą, tačiau jūsų 2024 m. sausio mėnesio Vandenio zodiako ženklo horoskopas žada svarbias akimirkas. Naujųjų metų dieną, kai Merkurijus baigia savo eiseną per jūsų draugystės sektorių, draugų grupėje vykstanti dinamika taps natūralesnė. Nepaisant to, sausio 4-ąją, kai Marsas įžengia į jūsų mieguistąjį laikotarpį kartu su saule, jūsų fizinė energija gali nuslūgti. Panaudokite sausio 11 d. jaunatį poilsiui ir dvasinei pusiausvyrai atgauti, kad galėtumėte įkrauti baterijas būsimam įspūdingam laikotarpiui.

Šis jaudulys prasideda sausio 20-ąją, su prasidedančiu Vandenio sezonu. Jūs galite patirti šį sezoninį pokytį intensyviau nei įprasta, kai Saulė įžengia į jūsų zodiako ženklą kartu su transformacine planeta Plutonu, katalizuodama esminius pokyčius jūsų psichikoje. Intensyvumas didžiulis, ir jūs busite pasiruošę išeiti iš savo kokono bei užimti savo vietą kosminio dėmesio centre. Sausio 25 d. pilnatis atspindi jūsų santykius, tai proga įvertinti, kokie emociniai prisirišimai gali jus trukdyti siekti tikslų. Mėnuo baigiasi su jūsų į ateitį mąstančiu valdovu Uranu, kuris grįžta į tiesioginę eiseną, todėl atsikratykite retrogrado suvaržymų ir apkabinkite savo vidinį maištininką.

Žuvys

Jūsų 2024 m. sausio mėnesio Žuvų horoskopas žada naujųjų metų jaudulį ir galimybes išsiskirti. Sausio 1-ąją, kai jūsų karjeros sektoriuje baigiasi Merkurijaus retrogradinis judėjimas, galite grįžti prie savo profesinių planų ir projektų su naujai atgautu psichiniu aiškumu ir motyvacija. Mėnesio pirmoje pusėje turėsite daug galimybių užmegzti ryšius, bendradarbiauti ir bendrauti su bendraminčiais, todėl atsakykite „taip“ daugiau socialiniams pasiūlymams arba patys inicijuokite grupinius susibūrimus. Sausio 11 d. jaunatis yra puikus laikas apmąstyti ateities viziją, kurią norite sukurti sau ir savo bendruomenei. Praktiška Ožiaragio energija gali paskatinti sukurti struktūrizuotą planą.

Sausio 20 d. prasidedant Vandenio sezonui, jūsų nuotaikos gali pasikeisti, ir galbūt norėsite šiek tiek vienatvės, kad galėtumėte susidoroti su vykstančiais pokyčiais savo karjeroje ir socialiniame gyvenime. Svarbu stengtis, bet ir nesideginti. Poilsis turėtų būti prioritetas! Sausio 25 d. pilnatis yra svarbus laikas susitelkti į savo vidinį pasaulį ir aukštesnį pašaukimą, ir tada prisitaikyti prie savo dienotvarkės, kad ji atspindėtų jūsų sielos misiją. Apibrėžkite, kaip norite praleisti savo laiką, ir planuokite savo dienas atitinkamai.


ŠALTINIS – stylecaster

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai