Tragiška traukinių avarija Indonezijoje: 4 Žuvę, 42 Sužeisti (VIDEO)

JAKARTA, sausio 5 d. – Indonezijos Vakarų Javos provincijoje penktadienį įvyko tragiška traukinių avarija, nusinešusi keturių žmonių gyvybes ir sužeidusi dar 42 asmenis.

Įvykio Detalės

traukinio katastroda

Vietos policijos atstovas Ibrahimas Tompo informavo, kad avarijoje dalyvavo du traukiniai, kuriuose buvo 478 keleiviai. Nelaimė įvyko 6:03 ryto vietos laiku (11:03 GMT) šalia Bandungo, provincijos sostinės. Vaizdo įrašai iš MetroTV ir Kompas TV parodė, kaip keleiviai yra gelbėjami iš nu bėgių nuvažiavusio traukinio.

Aukos ir Sužeistieji

Ibrahimas pranešė, kad 4 žuvę asmenys buvo traukinio darbuotojai. 2 iš jų žuvo suspausti tarp vagonų. Visi sužeistieji buvo skubiai nugabenti į artimiausias ligonines.

Vaizdo įrašas

Traukinių avarija Indonezijoje

Traukinių Būklė

Abiejų traukinių priekiniai vagonai buvo stipriai apgadinti, keli vagonai nukrito ir apvirto ant bėgių, esančių ryžių laukų viduryje.

Tyrimas ir reagavimas

Šiuo metu avarijos priežastys nėra aiškios. Traukinių operatorius PT KAI ir provincijos vyriausybė pradėjo tyrimą kartu su transporto saugumo ekspertais. Susisiekimo ministerijos atstovas Adita informavo, kad vyksta darbai nuolaužų pašalinimui ir traukinių eismo atkūrimui.


Žemės transporto avarijos Indonezijoje – ne retas atvejis. Panašios avarijos šalyje praėjusiais metais nusinešė dar daugiau gyvybių.

Ši nelaimė dar kartą iškelia geležinkelio saugumo klausimą Indonezijoje, kurio senstantis traukinių tinklas ir toliau kelia grėsmę tiek keleiviams, tiek darbuotojams.

ŠALTINIS:

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai