Štai kuo kiekvienas zodiako ženklas yra slapta apsėstas, kaip teigia astrologė: Reda Wigle

Straipsnio turinys

Terminas „apsėdimas“ kilęs iš lotyniško žodžio „obsidere“, reiškiančio „apgulti“. Tai tinkamas apibūdinimas, nes tikras apsėdimo jausmas gali priverst pasijusti tarsi būtumėt įstrigęs be pabėgimo kelio. Psichologinis apsėdimo apibrėžimas, nustatytas XX amžiaus pradžioje, reiškia „idėją ar įvaizdį, kuris įsiveržia į žmogaus protą prieš jo valią“.

horoskopai-žvaigždės

Daugeliui ši idėja ar įvaizdis pasireiškia kaip kitas žmogus, sukeliantis intensyvias emocijas ir troškimus. Be individų, mūsų įkyrybės gali būti įvairios – nuo įprastų dalykų, pavyzdžiui, dantų sveikatos, iki kraštutinių dalykų, tokių kaip populiarumo troškimas.

Štai žvilgsnis į slaptas kiekvieno zodiako ženklo manijas:

AVINAS (kovo 21 d. – balandžio 19 d.): Avinas yra apsėstas naujovių, visada trokšta tyrinėti ir patirti naujausius ir geriausius dalykus.

JAUTIS (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.): Jautis randa paguodą pirkdamas, ypač kai susiduria su nuolaidomis prabangiems daiktams.

DVYNIAI (gegužės 21 d. – birželio 20 d.): Dvyniams būdingas trumpalaikis, bet intensyvus informacijos, nesvarbu, ar tai valstybės paslaptys, ar sultingos paskalos, manija.

VĖŽYS (birželio 21 d. – liepos 22 d.): Vėžiai yra glaudžiai susiję su praeitimi, dažnai jaučia trauką į vietas ir laikus, kurių jie niekada nebuvo patyrę.

LIŪTAS (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.): Liūtai mėgsta pakylėti ir motyvuoti aplinkinius, visada pasiruošę padėti kitiems.

MERGELĖ (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.): Sveikata ir biologinis įsilaužimas yra nepaprastai svarbūs Mergelėms, kurios visada ieško būdų, kaip pagerinti savo fizinę gerovę.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.): Svarstyklės turi natūralę flirtavimo nuojautą ir leidžia kitiems jaustis ypatingais.

SKORPIONAS (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.): Skorpionai labai domisi tikrais nusikaltimais, visada trokšta gilintis į neišspręstas paslaptis ir šaltus atvejus.

ŠAULYS (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.): Šauliai yra amžinai jauni širdyje, visada ieškantys naujų potyrių ir nuotykių.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.): Ožiaragius skatina noras būti geriausiais visame, ko jie siekia.

VANDENIS (sausio 20 d. – vasario 18 d.): Vandeniai širdyje yra novatoriai, kurie visada nori sukurti ar atrasti ką nors naujo.

ŽUVYS (vasario 19 d. – kovo 20 d.): Žuvys traukia mistiškumu ir ezoteriškumu, dažnai pasiklysta fantazijose ir tame, kas nepaaiškina.


Reda Wigle yra astrologė, kuri sujungia istoriją, poeziją, popkultūrą ir asmeninę patirtį, kad suteiktų įžvalgų apie zodiako ženklus. Be savo darbo astrologijos srityje, ji daug rašė apie savo kelionių patirtį ir apėmė daugybę temų – nuo kapinių etiketo iki meilės nardymo barams.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai