Tragedija: šunys mirtinai sukandžiojo 68 metų moterį

Jaywick miestelyje, Anglijoje, įvyko šokiruojantis incidentas, kurio metu 68 metų Esther Martin, lankydamasi savo 11 metų anūko namuose, buvo mirtinai sukandžiota dvejų šunų.

Įvykio eiga

Esther Martin, gyvenusi Woodford Green miestelyje, šeštadienį apsilankė pas savo anūką, esantį Jaywick mieste. Ši aplinkybė virto tragedija, kai namuose, Hillman Avenue, ją užpuolė du šunys. Policija patvirtino, kad po šio incidento 39 metų vyras buvo sulaikytas dėl įtarimų pavojingais šunų nusikaltimais ir vėliau lygtinai paleistas iki tyrimo tęsinio.

Policijos atsakas

Pasak vyriausiojo prižiūrėtojo Gleno Pavelino, po išpuolio abu šunys buvo užmigdyti, o Esekso policija intensyviai tirs šią tragediją. Laikinai einantis detektyvų viršininko pareigas Stuartas Trussas pažymėjo tyrimo sudėtingumą ir įsipareigojimą atskleisti visas aplinkybes, kad būtų atsakyta į Esther šeimos klausimus.

Šeimos liudijimas

Šiuo metu vyksta šunų veislės nustatymo procesas, kuris yra svarbus teisingam incidento įvertinimui. Nepaisant to, Esther dukra Sonia Martin atskleidė, kad namuose buvo laikomi suaugę dideli šunys, kurie anksčiau buvo įvardinti kaip pavojingi. Ji taip pat minėjo, kad šie šunys ankščiau buvo agresyviai nusiteikę.

Bendruomenės reakcija

Sonia taip pat pasidalijo širdį veriančia akimirka, kai, siekiant atitraukti šunų dėmesį nuo kovos, jos mamai buvo pasiūlyta naudoti šluotą. Deja, ši priemonė nepadėjo, ir Esther buvo užpulta. Po šio incidento bendruomenės nariai, ginkluoti kastuvais, bandė apsaugoti moterį ir jos anūką.


Apibendrinimas

Ši tragedija yra priminimas apie atsakomybę, kurią šunų savininkai turi ne tik už savo augintinių elgesį, bet ir už jų veislės pasirinkimą. Bendruomenės narių drąsa ir ryžtas padėti šioje baisioje situacijoje rodo solidarumą ir palaikymą sunkiu metu. Vis dėlto, svarbu prisiminti ir vykdyti teisės aktų reikalavimus, skirtus užkirsti kelią panašiems atvejams ateityje, taip užtikrinant visų saugumą.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai