Tragiškos šaudynės vidurinėje mokykloje: Mažiausiai 1 žuvo

Šiandien, visuomenę sukrėtė žinia apie šaudynes Perry vidurinėje mokykloje, Iowoje. Šis incidentas, įvykęs ketvirtadienio rytą, parodė, kaip netikėtai gali kilti pavojus mūsų švietimo įstaigose. Šis įvykis ne tik pražudė žmogų, kelis sužeidė, bet taip pat iškėlė svarbius klausimus apie saugumą mokyklose ir visuomenės reakciją į tokio tipo krizes.

ŠALTINIS – abcnews

Šaulio situacija Perry vidurinėje mokykloje Perry mieste, Ajovoje, ketvirtadienį

Pagrindiniai faktai

  • Įvykio vieta: Perry vidurinė mokykla, Iova, JAV.
  • Auka: Mažiausiai vienas žmogus žuvo, keli sužeisti.
  • Šaudymo laikas: Ketvirtadienio rytas, trumpai po pamokų pradžios.

Policijos atsakymas ir tyrimo būklė:

Incidento vieta dabar yra “užtikrinta” pagal Dallas apygardos, Iovos, pareigūnų pranešimą.

Dalaso apygardos šerifas Adamas Infante informavo žurnalistus, kad šaudymo incidentas buvo praneštas apie 7:37 ryto vietos laiku. Oficialūs atstovai atvyko į įvykio vietą per septynias minutes ir rado “kelis šūvių sužeistus žmones”. Kol kas neaišku, kiek buvo sužeistų ir kokia jų būklė. Šerifas nenurodė, kas buvo tarp aukų.

Šerifas taip pat pranešė, kad policija jau nustatė įtariamąjį šaulį, tačiau papildomos informacijos apie įtariamąjį neatskleidė. “Dabar visuomenė nėra pavojinga. Bendruomenė yra saugi”, – sakė Infante. “Dabar mes stengiamės atkurti visą įvykio eigą ir pranešti apie tai susijusiems asmenims.”

Liudytojai

Jody Kurth, vienos šaudymo metu sužeistos aukos motina, pasakojo žurnalistams, kad jos įsūnis buvo sužeistas nugaroje ir rankoje, tačiau “jam sekasi labai gerai”. Ji taip pat pridūrė, kad jos dukra jai pranešė apie incidentą tekstine žinute: “Tai buvo absoliučiai šokiruojanti, viena blogiausių mano gyvenimo akimirkų. Bet geriausias telefoninis skambutis, kurį gavau, buvo patvirtinimas, kad jie sveiki ir gyvi.”

Papildomos detalės

perry-high-school

Paminėtina, kad šaudymas įvyko prieš mokyklos dienos pradžią, kai pastate buvo nedaug moksleivių ir mokytojų. Infante teigė, kad tai “prisidėjo prie geresnės incidento baigties”. Ketvirtadienis buvo pirmoji mokslo diena po žiemos atostogų.

FBI atstovas iš Des Moines biuro ir Alkoholio, Tabako, Ginklų ir Sprogstamųjų medžiagų biuras (ATF) taip pat atvyko į įvykio vietą, kad padėtų baudžiamosios tyrimų skyriui. JAV generaliniam prokurorui taip pat pranešta apie incidentą.


Perry vidurinės mokyklos susišaudymas yra dar vienas priminimas apie smurto mokyklose problemą Jungtinėse Valstijose. Šis incidentas pabrėžia būtinybę stiprinti saugumo priemones ir psichologinę pagalbą mokyklose, kad būtų užkirstas kelias panašiems incidentams ateityje.

Policijos ir saugumo tarnybų veiksmai, taip pat bendruomenės atsakas, rodo, kaip svarbu yra greitai ir veiksmingai reaguoti į tokius skaudžius įvykius. Tai taip pat atveria diskusiją apie ginklų kontrolę ir saugumo strategijas mokyklose, kurios yra gyvybiškai svarbios siekiant apsaugoti mūsų jaunimą ir mokytojus nuo panašių tragedijų.

ŠALTINIS – abcnews

Sourceabcnews

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai