Trys šokiruojantys žmonių dingimo atvejai, kurie iki šiol lieka neišspręsti

Straipsnio turinys

Paslaptingas Steven Kubacki dingimas ir staigus Atsiradimas

Vienas iš keisčiausių žmonių dingimo atvejų JAV yra Steven Kubacki atvejis. Steven Kubacki dingo 15 mėnesių be jokių ženklų. Vėliau teigiama, kad jis atsibudo lauke, vilkėdamas keistus drabužius, ir neturėjo jokių prisiminimų apie praeitus 15 mėnesių.

1978 m. vasarį Steven, tuo metu mokęsis vokiečių kalbos, dingo Mičigano rajone, JAV, žinomoje kaip Mičigano Trikampis teritorijoje. Trikampis yra žinomas dėl daugybės paslaptingų įvykių.

Prieš dingdamas Steven pasakė, kad ketina eiti slidinėti. Jo šeima pranešė apie jo dingimą dieną po to, kai jis turėjo grįžti iš kelionės. Gelbėjimo komandos rado jo slides ir lazdas Mičigano ežero pakrantėje, o ant ledo – pėdsakus, vedančius į ežerą. Jo kuprinė buvo rasta toje pačioje vietoje.

1979 m. gegužės 5 d., 15 mėnesių vėliau, Steven pasirodė prie namų durų ir susitikęs su artimaisiais nustebo, kad buvo taip ilgai dingęs. Steven pasakojo, kad atsibudo Pittsfield mieste, gulėdamas pievoje ir vilkėdamas ne savo drabužius. Šalia jo buvo nedidelė rankinė su žemėlapiais, kuri taip pat nebuvo jo. Steven atsibudo per 1200km nuo Mičigano ežero.

Po šio įvykio Steven įgijo magistro laipsnį lingvistikoje ir daktaro laipsnį klinikinėje psichologijoje.

Keistas Keith Parkins dingimo atvejis. Ritter, Oregon

1952 m. balandžio 10 d. 2 metų Keithas Parkinsas žaidė su vyresniais broliais galvijų fermoje Ritter mieste, Oregone. Žaisdami prie tvarto, jo vyresni broliai grįžo papietauti, palikdami Keitą. Kai jo motina pastebėjo Keitho nebuvimą, jie apžiūrėjo tvartą ir nustatė, kad jis dingo be žinios.

  • 1952 m. balandžio 10 d. (12 val.): Keitas ir jo broliai nuėjo į tvartą pažiūrėti naujo veršelio. Kai buvo pakviestas pietų, Keitas su broliais ir seserimis negrįžo. Paieškojus jo niekur nerado.
  • 1952 m. balandžio 10 d. (Popietė): paieška prasidėjo per kelias valandas. Nors ir ne taip organizuotai kaip šiuolaikinės paieškos ir gelbėjimo komandos, pirmieji ieškotojai buvo patyrę. Paieškoje dalyvavo per 200 žmonių, kurios tęsėsi per naktį.
  • 1952 m. balandžio 10 d. (nuo vakaro iki nakties): maždaug už 3 mylių nuo tos vietos, kur Keitas buvo paskutinį kartą matytas, ieškotojai aptiko pėdsakus, kurie tarsi ėjo per galvijų bandą. Kitų įkalčių nerasta.
  • 1952 m. balandžio 11 d. (7:00): Keithas buvo rastas gyvas Kaukolės kanjone, maždaug už 12 mylių nuo vietos, kur buvo paskutinį kartą matytas. Jis gulėjo veidu žemyn sniege, šalia jo buvo kepurė ir paltas. Jo veide buvo įbrėžimų, o drabužiai buvo suplėšyti, galbūt nuo spygliuotos vielos. Jis buvo nuvežtas į ligoninę ir visiškai pasveiko.

Keithas 8–12 mylių atstumą įveikė per 19 valandų.

Jo drabužiai buvo suplyšę, veide buvo daug įbrėžimų. Nors teisėsauga manė, kad sužalojimus galėjo sukelti spygliuota tvora, Keithas paminėjo, kad katė jį subraižė, todėl buvo spėliojama, kad galėjo susidurti su puma.

Tomo Messicko dingimas

2015 m. lapkričio 15 d. 82 metų vyras, vardu Thomas Messickas vyresnysis, paslaptingai dingo per medžioklės kelionę su šeima ir draugais netoli Lili tvenkinio ežero Džordžo laukiniame miške, Adirondako kalnuose, Niujorko viršutinėje dalyje.

Dingimas ir greitos pasekmės:

Tomas buvo paskirtas sėdėti vietoje medžioklės metu kartu su kitais trimis vyresniais grupės nariais. Jie buvo išsidėstę į linija, tarpusavyje atstumu mažesniu nei 80 metrų. Jaunesni grupės nariai bandė nubaidyti elnius link tų, kurie sėdėjo vietoje. Nepamatę jokių elnių, grupė susibūrė ir pastebėjo, kad Tomo nėra. Svarbu paminėti, kad kiekvienas grupės narys, įskaitant ir Tomą, turėjo veikiančią radijo stotelę. Tačiau tą dieną Tomas per radiją nieko nesakė. Jis taip pat buvo ginkluotas. Nepaisant intensyvių paieškų, kuriose dalyvavo daugiau nei 300 žmonių, šunys, nardai, sraigtasparniai ir net infraraudonųjų spindulių technologija, Tomo taip ir nepavyko rasti.

  • FTB įsitraukė anksti, o tai buvo laikoma neįprasta tokiai bylai. Tomo žmona paminėjo, kad FTB manė, kad jo byloje „kažkas ne taip“, bet plačiau nepaaiškino.
  • Vienas iš kolegų medžiotojų ir ilgametis Tomo draugas pranešė girdėjęs keistą triukšmą, kurio dar niekada negirdėjo miške. Šis triukšmas buvo stiprus spragtelėjimas ar traškėjimas, sklindantis nuo kalvos, ne ten, kur Tomas buvo paskutinį kartą matytas, o tik maždaug už 150 metrų.
  • Labiausiai tikėtinas paaiškinimas yra tai, kad Tomas galėjo patirti ūmią sveikatos problemą, pavyzdžiui, širdies priepuolį, ir sugriuvo toje vietoje, kuri dar nebuvo atrasta. Tačiau, atsižvelgiant į išsamias paieškas ir tai, kad vietovėje dažnai lankosi medžiotojai ir žygeiviai, glumina, kad jo pėdsakų nerasta. Paslaptingas traškesys ir FTB dalyvavimas taip pat kėlė klausimų ir kurstė įvairias teorijas.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai