5 Zodiako ženklai, kurie gyvena ilgiausiai (remiantis tyrimais)

Jau šimtmečiais manoma, kad mūsų gimimo data ir astrologija daro įtaką mūsų asmenybei ir charakterio savybėms. JAV Astrologinių Tyrimų Centro astrologai atliko tyrimą apie zodiako ženklų ir gyvenimo trukmės ryšį. Jie analizavo daugiau nei 60 000 mirusių asmenų gimimo datas visame pasaulyje. Atsirado modelis, kuris rodė ryšį tarp zodiako ženklų ir ilgaamžiškumo.

Zodiako ženklai su didžiausia gyvenimo trukme:

1. Avinas

Žinomi dėl savo atsparumo ir ryžto, Avinai susiduria su gyvenimo iššūkiais tiesiai. Vidutiniškai Avinų vyrai gyvena iki 78 metų, o moterys iki 79 metų. Jų gebėjimas tvarkytis su stresu yra svarbus jų ilgaamžiškumo veiksnys.

Jų oda yra stipri ir pakankamai atspari audrai per savo gyvenimą. Jų ryžtas ir atkaklumas leidžia jiems įveikti daugumą gyvenimo iššūkių, įskaitant sveikatą.

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Avinas linkęs gyventi ilgiau, yra jų gebėjimas įveikti stresą sukeliančias gyvenimo problemas.

2. Mergelė

Mergelės skiria pirmenybę sveikam gyvenimo būdui ir yra aktyvios savo sveikatos atžvilgiu. Jos dažnai atrodo jaunesnės nei yra. Vidutiniškai Mergelės vyrai gyvena iki 77 metų, o moterys iki 81 metų. Jų pasišventimas sveikatai ir gerovei prisideda prie jų ilgos gyvenimo trukmės.

Jie yra labai analitiški ir dažnai ieško būdų, kaip gerinti savo gyvenimo kokybę. Mergelės privalo laikytis sveikos mitybos ir vengti persivalgymo, jei nori džiaugtis ilgu gyvenimu. Taip pat padėtų, jei pasninkui būtų skirtos tam tikros dienos.

3. Ožiaragis

Nepaisant jų darbuotojiškos prigimties, Ožiaragiai skiria pirmenybę savo sveikatai. Jie yra perfekcionistai ir siekia puikiai atlikti kiekvieną gyvenimo aspektą, įskaitant sveikatą. Vidutiniškai Ožiaragio vyrai gyvena iki 77 metų, o moterys gali gyventi ilgiau nei 80 metų.

Neabejotina, kad Ožiaragis sensta greičiau nei kiti ženklai, tačiau jie taip pat supranta, kad norint pasiekti savo gyvenimo tikslus, reikia išlikti sveikiems.

4. Jautis

Valdomi Veneros, Jaučiai mėgaujasi gyvenimo prabangomis ir dažniausiai yra be streso. Jie didžiuojasi savo išvaizda ir investuoja į savęs priežiūrą. Įdomu tai, kad Jaučio vyrai turi didesnę gyvenimo trukmę (82 metai) nei moterys (80 metų).

Juos valdo Venera, meilės ir prabangos planeta, todėl jų gyvenimas dažniausiai yra laisvas nuo streso.

5. Svarstyklės

Svarstyklėms geras gyvenimas yra viskas. Jos yra ramios būtybės, kurios siekia likti atsipalaidavusios nepaisant aplinkybių. Svarstyklės taip pat garsėja savo grožiu ir darys viską, kad jį išlaikytų. Vidutiniškai Svarstyklių vyrai gyvena iki 73 metų, o moterys iki 77 metų.

Ši meilė sau ir poreikis būti mylimam kitų taip pat skatina juos priimti sveikus gyvenimo sprendimus. Svarstyklės yra dar vienas ženklas, dėl kurio sunku atspėti jų amžių, nes jos visada atrodo jaunos.


Išvada

Atrodo, kad astrologija vaidina vaidmenį nustatant gyvenimo trukmę. Tam tikrų zodiako ženklų savybės, tokios kaip atsparumas Avinuose ar sveikatos sąmoningumas Mergelėse, gali prisidėti prie ilgesnio gyvenimo.

Nors šie rezultatai yra įdomūs, svarbu prisiminti, kad daug veiksnių daro įtaką ilgaamžiškumui, ir astrologija yra tik vienas iš jų.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai