6 Patarimai, kaip deginti kalorijas miegant

Svorio metimas gali būti sudėtingas, tačiau laikantis sveikos mitybos ir sportuojant galima išlaikyti puikią formą. Tačiau yra paprastesnių būdų deginti riebalus. Keletas gyvenimo būdo pokyčių gali padėti deginti kalorijas net miegant. Štai keletas patarimų, kaip optimizuoti miegą riebalų deginimui

1. Miegokite be antklodės.

miegojimas be anklodės

Nors miegoti po šilta antklode yra labai malonu, norint sumažinti juosmens apimtį, geriau miegoti be jos. Miegant vėsesnėje aplinkoje, jūsų medžiagų apykaita pagreitėja, o tai reiškia, kad deginate daugiau kalorijų. Vėsesnės sąlygos naktį taip pat padidina sveiko rudojo riebalų kiekį, kuris padeda organizmui pašalinti nereikalingą kraujo cukrų ir deginti daugiau kalorijų.

2. Ilgiau miegokite

miegojimas

Daugiau miego gali padėti numesti svorio. Tyrimai rodo, kad papildomos miego valandos gali padidinti dienos kalorijų suvartojimą net 270 kalorijų.

3. Prieš miegą išgerkite baltymų kokteilį.

proteino kokteilis

Miegant tuščiu skrandžiu gali būti sunku užmigti. Prieš miegą išgerkite baltymų kokteilį, nes baltymai yra termogeniniai, todėl jūsų kūnas degina daugiau kalorijų juos virškindamas.

4. Miegokite su miego kauke.

mergina miega lovoje su papuošalais

Šviesa naktį gali trukdyti jūsų miegui. Tyrimai rodo, kad žmonės, miegantys tamsoje, yra 21% mažiau linkę tapti nutukusiais, palyginti su tais, kurie miega šviesiausiose patalpose.

5. Neeikite miegoti alkani.

dieta

Nors mažesnis kalorijų suvartojimas turėtų padėti numesti svorio, praleidus vakarienę gali būti priešingai. Jei staiga sumažinsite kalorijų suvartojimą, jūsų kūnas gali pereiti į badavimo režimą ir sumažinti medžiagų apykaitą.

6. Prieš miegą valgykite nedidelį užkandį.

migdolai

Nors nerekomenduojama eiti miegoti pilnu skrandžiu, taip pat nerekomenduojama eiti miegoti alkaniems. Vietoj to, prieš miegą valgykite nedidelį, sveiką užkandį.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai