10 organizmo siunčiamų ženklų, rodančių, kad su jūsų kūnu kažkas negerai

Kūnas yra nuostabus mechanizmas, kuris dažnai siunčia mums signalus, kai kažkas yra negerai. Kartais kūno siunčiami signalai gali atrodyti nežymūs ar netikėti, tačiau jie gali rodyti rimtesnes sveikatos problemas. Štai keletas būdų, kaip jūsų kūnas gali jums pasakyti, kad kažkas negerai

Jausmas, lyg kojomis bėgiotų skurzdeliukai

Jeigu jaučiate keistus pojūčius kojose, pavyzdžiui, lyg jas kažkas liestų ar niežtėtų, tai gali būti nemigos kojų sindromo simptomas. Dažniausiai šis nemalonus jausmas pasireiškia naktį, kai bandote ilsėtis.

Odos sutirštėjimas

Neignoruokite odos problemų. Jei oda tampa storesnė ir niežti, tai gali būti daugelio vidaus problemų, pavyzdžiui, hormoninio sutrikimo, egzemos ar alergijų, požymis. Jei ši problema tęsiasi ar blogėja, rekomenduojama atlikti kraujo tyrimus.

Uoslės praradimas ir intensyvūs sapnai

Daugelis žino apie Parkinsono ligą, tačiau ne visi žino jos simptomus. Drebulys, judėjimo sulėtėjimas, uoslės praradimas ar suoprastėjimas, prastas miegas su košmarais, kalbos ir rašymo pokyčiai gali būti šios ligos požymiai.

Pykčio protrūkiai

Pykčio protrūkiai ne visada yra susiję su jūsų asmenybe. Tai gali būti susiję su depresija. Depresija ne visada reiškia energijos stoką ar liūdesį – gali pasireikšti ir agresyvus elgesys.

Per didelis miego poreikis

Tai vadinama hipersomnija ir tai gali būti susiję su autoimuninėmis ligomis. Taip pat alkoholio vartojimas prieš miegą gali sukelti šį efektą.

Akių spalvos pasikeitimas

Jei aplink akies regą atsiranda balta ar pilka juosta, tai gali būti aukšto cholesterolio požymis žmonėms iki 45 metų.

Sūraus maisto troškimas

Jei negalite susilaikyti nuo druskingo maisto, verta apie tai pagalvoti. Tai gali rodyti geležies trūkumą, anemiją, dehidrataciją ar PMS.

Užmarašumas, nuovargis ir sumažėjęs lytinis potraukis

Tai gali atrodyti kaip depresija, tačiau tai gali būti susiję su skydliaukės hormonų disbalansu. Be to, gali atsirasti svorio padidėjimas ir šaltis.

Nuolatinis troškulys

Nuolatinis troškulys nėra normalus. Tai gali būti susiję su maistu, kurį valgote, todėl patikrinkite, ar nevalgote per daug aštraus ar sūraus maisto. Be to, tai gali būti diabeto ar nėštumo požymis.

Noras kramtyti ledukus

Noras kramtyti ledus gali būti daugiau nei tik įprotis. Tai gali būti geležies trūkumo ar anemijos požymis.


Išvada

Kūnas yra nuostabus ir sudėtingas mechanizmas, kuris nuolat siunčia mums signalus. Svarbu klausytis šių signalų ir imtis veiksmų, jei reikia. Jei pastebėjote bet kurį iš šių simptomų, rekomenduojame kreipktis į gydytoją.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai