66 metų amžiaus Motina: Adriana Iliescu istorija ir visuomenės atstūmimas

2005 metais Adriana Iliescu istorija sulaukė didelio dėmesio žiniasklaidoje. Moteris pirmą kartą tapo mama 66 metų amžiuje, dėl ko ji buvo įrašyta į Gineso rekordų knygą kaip vyriausia pasaulyje motina. Per pastaruosius 14 metų moteris daug kartų susidūrė su visuomenės atstūmimu, tačiau visada įveikdavo jį dėl meilės savo dukrai.

Šios istorijos šaltinis: Bright Side.

Kodėl ji neturėjo vaikų anksčiau?

Adriana Iliescu ir jos dukra

Kai Adriana buvo 20 metų, ji ištekėjo, tačiau jos vyras buvo prieš, kad jie turėtų vaikų. Galiausiai ji nusprendė skirtis. Po to ji visiškai pasidavė mokymo darbui Rumunijos universitete.

Devynis metus Adriana gydėsi nuo nevaisingumo ir bandė pastoti, tačiau visi jos bandymai buvo nesėkmingi. Tada ji nusprendė bandyti dirbtinį apvaisinimą. Tuo metu ji jau buvo 66 metų amžiaus ir aiškiai suprato, kad tai yra didelė rizika. Tačiau labiau nei bet ką kita Adriana norėjo sužinoti, kaip jaučiamasi būnant motina. Daugelis žmonių aplink ją kritikavo jos sprendimą, o kiti tiesiog nusigręžė nuo jos, manydami, kad tai, ką ji daro, yra nemoralu.

Sunkumai, su kuriais Adriana susidūrė po dukters gimimo

Adriana Iliescu interviu

Kai ji pagaliau pastojo su trinukais, du iš jų mirė gimdoje, o jos dukra Eliza gimė per anksti, todėl ilgą laiką praleido intensyviosios terapijos skyriuje. Netrukus ji sustiprėjo, o Adriana, labai religinga asmenybė, nusprendė ją krikštyti.

Įvairios religinės organizacijos teigė, kad jos sprendimas turėti vaiką tokio seno amžiaus buvo labai savanaudiškas. Krikšto metu vienuolės žiūrėjo į ją kaltinamai, o Adriana net girdėjo, kad viena iš jų pavadino Elizą tamsiosios jėgos produktu. Adriana pati mano, kad jos dukra buvo siųsta Dievo.

Kaip ši vieniša motina gyveno su savo dukra, augindama ją

66 metų amžiaus mama

Adriana iš karto užtikrino mergaitės ateitį. Ji sudarė susitarimą su gydytoju, kuris atliko dirbtinio apvaisinimo procedūrą. Jie susitarė, kad Adrianos mirties atveju gydytojas taps mergaitės krikštatėviu ir jos oficialiu atstovu iki pilnametystės.

Daugelis žmonių mano, kad Adriana yra Elizos močiutė. Ir moteris daug kartų įrodė, kad jos sprendimas tapti motina buvo daugiau nei tik savanaudiškas noras. Kadangi Adriana jau buvo pensininkė, ji galėjo skirti visą laisvą laiką savo dukrai auginant.

Kaip jos gyvena dabar

Adriana Iliescu su dukra

Adriana yra rumunų kalbos ir literatūros mokytoja, taip pat daugiau nei 25 vaikų knygų autorė. Jos dukra myli mokslą ir yra įprasta paauglė, kuri jau laimėjo daug mokyklinių konkursų. Ateityje Eliza tikisi eiti į kolegiją.

Adriana ir Eliza yra susiję ypatingais meilės ryšiais. Kaip motina, Adriana investuoja visą savo jėgą, patirtį ir žinias į savo vienintelę dukrą. Ji vis dar turi aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą ir stengiasi dalyvauti Elizos socialiniame gyvenime. Dabar Adriana yra 83 metų, ji jaučiasi puikiai ir tiki, kad toliau stebės savo dukrą, augančią gražia moterimi.

Ką manote apie Adrianos istoriją? Ar manote, kad ji padarė teisingai, nusprendusi sekti savo svajonę nepaisant visko?

Šios istorijos šaltinis: Bright Side.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai