7 Žmonės su tikromis gyvenimo super galiomis: Mokslui neįveikiami fenomenai

Pasaulis pilnas paslapčių, kurių mokslas dar nepajėgė visiškai atskleisti. Vienos iš tokių – septyni asmenys, turintys neįtikėtinų sugebėjimų, kuriuos galima būtų pavadinti tikromis gyvenimo super galiomis. Nuo nemirtingumo iki neįtikėtinos kūno valdymo galios – šių žmonių istorijos kelia tiek žavėjimąsi, tiek daugybę klausimų.

Prahlad Jani: Žmogus, kuris nieko nevalgė ir negėrė 76 metus

Prahlad Jani

Prahlad Jani, žinomas kaip Mataji, stebina mokslininkus savo teiginiu, kad dešimtmečius išgyveno be maisto ir vandens. Jo gebėjimai buvo kruopščiai ištirti per du eksperimentus, kurie nepaaiškinamai parodė, kad jis iš tiesų nepriima jokių išorinių maisto ar vandens šaltinių, o jo sveikatos būklė išlieka normali.

Wim Hof: Žmogus ledas

Wim Hof

Wim Hof, dar žinomas kaip “The Iceman”, pasiekė pasaulio rekordus dėl savo gebėjimo atlaikyti ekstremalias šalčio sąlygas. Mokslininkai atrado, kad dėl unikalaus kvėpavimo ir meditacijos metodo jis gali kontroliuoti savo imuninę sistemą, suteikiant jam nepaprastą atsparumą šalčiui.

Natasha Demkina: Mergina su “Rentgeno Akimis”

Natasha Demkina

Nataša Demkina iš Rusijos tvirtina, kad gali matyti žmonių vidų ir nustatyti jų sveikatos problemas. Nors jos gebėjimas sukėlė mokslininkų abejones, kai kurie bandymai parodė jos unikalų sugebėjimą “skenuoti” žmones tiksliau nei būtų galima tikėtis atsitiktinai.

David Browning Smith: Lanksčiausias žmogus planetoje

David Browning Smith

Davidas Browningas Smithas, žinomas kaip “Rubberboy”, dėl hipermobiliu Ehlers-Danlos sindromo pasiekė neįtikėtiną lankstumą. Jis laikomas vienu lanksčiausiu žmogumi istorijoje, turinčiu kelis pasaulio rekordus.

Stephen Wiltshire: Architektūros menininkas su fotografine atmintimi

Stephen Wiltshire

Stephen Wiltshire iš Jungtinės Karalystės gali nupiešti sudėtingus miesto peizažus iš atminties su nepaprastu detalizacijos lygiu. Jo neįtikėtina atmintis leidžia jam įamžinti vaizdus po vieno žvilgsnio, pateikiant stulbinantį tikslumą.

Ben Underwood: Echolokacijos meistras

Ben Underwood

Nepaisant to, kad Ben Underwood neteko regėjimo dėl retinoblastomos, jis išmoko naudoti echolokaciją, kad “matytų” savo aplinką. Underwoodo sugebėjimai buvo laikomi stulbinančiais, rodydami, kaip adaptacijos galimybės gali atverti naujas žmogaus pojūčių ribas.

Ngoc Thai: Žmogus, kuris nemiega

Ngoc Thai

Ngoc Thai iš Vietnamo tvirtina, kad nuo 1973 metų nemiegojo. Nors daugeliui mūsų sunku įsivaizduoti gyvenimą be poilsio, Ngoc praneša, kad jaučiasi gerai, o jo pasakojimas tebėra mokslinių tyrimų objektas.


Išvada

Šie asmenys yra įrodymas, kad žmonių sugebėjimai gali viršyti mūsų įprastą supratimą ir kad pasaulis vis dar pilnas neįtikėtinų paslapčių. Jų istorijos ne tik sudomina, bet yra ir iššūkiai mokslui atrasti naujus atsakymus į senas mįsles.

ŠALTINIS – unilad

Sourceunilad

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai