Dažniausios mirties priežastys pagal kiekvieno zodiako ženklą!

Gyvenimas yra kelionė, pilna neprognozuojamų posūkių. Nors gyvenimo ir mirties paslaptys žmones domino amžiais, kai kurie tiki, kad mūsų zodiako ženklai gali pasiūlyti užuominą apie mūsų galutinę lemtį. Štai lengvai pašaipus ir satyriškas žvilgsnis į tai, kaip kiekvienas zodiako ženklas galėtų susidurti su savo pabaiga, remiantis įvairiais šaltiniais.

Šaltiniai:

Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

avinas

Žinomi dėl savo ugninės dvasios ir drąsios prigimties, Avinai gali susidurti su savo pabaiga per greitą avariją. Ar tai būtų per stiprus smūgis beisbolo lazda ar drąsus iššūkis, jų nuotykių dvasia gali būti jų pražūtis.

Šio ženklo atstovai yra linkę į galvos traumas, migreną, dantų problemas ir aukštą kraujospūdį.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

jautis

Jautis, kuris mėgsta pasiduoti malonumams, gali nukentėti nuo savo polinkio į godumą. Nuo užspringimo užkandžiuojant iki per didelio mėgavimosi savo mėgstamais skanėstais, jų meilė geriausiems gyvenimo dalykams gali sukelti jų netikėtą mirtį.

Jaučiai dažnai turi problemas su gerkle, skydliauke ir balsu. Taip pat gali kilti problemų su svoriu ir metabolizmu.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

dvyniai

Visada smalsūs Dvyniai gali susidurti su tragiška pabaiga, dirbdami kelias užduotis vienu metu. Ar tai būtų žinutės rašymas vairuojant ar per daug užduočių vienu metu, jų išsklaidytas dėmesys gali sukelti mirtiną klaidą.

Dvyniams dažnai pasitaiko kvėpavimo takų ligos, astma, alergijos ir rankų bei pečių skausmai.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

vežys

Emocionalūs ir gilūs Vėžiai gali būti prispausti savo jausmų ir kaupiamos emocinės naštos svorio. Jų jautrumas gali padaryti juos pažeidžiamus gyvenimo spaudimui.

Vėžiai yra linkę į skrandžio ir virškinimo trakto problemas, taip pat gali turėti problemų su pieno liaukomis ir krūtimi.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

liūtas

Liūtai, mylintys dėmesį ir dramą, gali susidurti su savo pabaiga, ieškodami tobulo “selfie” ar pasiduodami įspūdingam šokio judesiui. Jų noras būti dėmesio centre gali sukelti rizikingus elgesio būdus.

Liūtams dažnai pasitaiko širdies ir kraujagyslių ligos, nugaros skausmai bei problemos su regėjimu.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

mergelė

Kruopšti ir dažnai nerami besikankinanti Mergelė gali nukentėti nuo gyvenimo streso. Ar tai būtų nediagnozuota sveikatos problema ar nusivylimų svoris, jų perfekcionizmas gali būti jų pražūtis.

Mergelėms gali kilti problemų su virškinimo sistema, žarnynu, kasa bei endokrinine sistema.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

svarstyklės

Svarstyklės, žinomos dėl savo žavesio ir flirtavimo prigimties, gali atsidurti sudėtingose situacijose. Ar tai būtų pavydus partneris ar komplikacijos dėl rizikingo sprendimo, jų meilė pusiausvyrai gali pasvirti neteisinga kryptimi.

Svarstyklėms dažnai pasitaiko inkstų problemos, odos ligos ir hormoniniai disbalansai.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

skorpionas

Intensyvūs ir paslaptingi Skorpionai gali susidurti su savo pabaiga dramatišku būdu. Ar tai būtų aistros kupinas ginčas ar jų ilgalaikės neapykantos, jų intensyvi prigimtis gali sukelti netikėtų rezultatų.

Skorpionai yra linkę į reprodukcinės sistemos problemas, lytinių organų ligas bei problemų su šlapimo pūslės funkcija.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

šaulys

Nuotykių ieškantis Šaulys gali susidurti su savo pabaiga vienoje iš savo drąsių kelionių. Jų meilė tyrinėjimui ir linksmybėms gali nuvesti juos į neprognozuojamas pavojingas situacijas.

Šauliams gali kilti problemų su klubais, šlaunimis, kepenimis ir raiščiais.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)

ožiaragis

Ožiaragiai yra labai atsakingi ir dažnai per daug dirba, todėl jie gali patirti sveikatos problemų, susijusių su stresu, tokiomis kaip širdies ligos ar aukštas kraujospūdis. Jų polinkis į perfekcionizmą gali sukelti depresiją ar kitus psichologinius sutrikimus.

Ožiaragiams dažnai pasitaiko kaulų, sąnarių ir dantų problemos, taip pat gali kilti problemų su odos sausumu.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

vandenis

Vandeniai yra labai intelektualūs ir dažnai per daug galvoja, todėl jie gali patirti nervų sistemos sutrikimus ar psichologines problemas. Jų polinkis į socialumą gali juos pastatyti į pavojingas situacijas su nepažįstamaisiais.

Vandeniui gali kilti problemų su cirkuliacine sistema, varikoze, taip pat gali pasireikšti nervų sistemos sutrikimai.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

žuvys

Žuvys yra labai jautrios ir empatiškos, todėl jos gali patirti emocinius sutrikimus, tokius kaip depresija arba nerimas. Jų polinkis į svajokliškumą gali sukelti nelaimingus atsitikimus arba traumas, susijusias su neatsargumu.

Žuvims dažnai pasitaiko pėdų problemos, limfinės sistemos sutrikimai ir imuninės sistemos silpnumas.


Išvada

Reikėtų pažymėti, kad ši informacija yra bendra ir gali nesutapti su kiekvieno individu gyvenimo realybe. Visada svarbu rūpintis savo sveikata ir saugumu, nepriklausomai nuo zodiako ženklo.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai