Didžiulė sėkmė Mičigane: „Powerball“ Jackpotas keliauja vienam laimingajam!

Naujausia loterijos sensacija – vienas laimingas „Powerball“ bilietas, nupirktas Mičigane, tapo pirmuoju šių metų didžiojo prizo laimėtoju. Šis bilietas atnešė savo savininkui stulbinančią 842 milijonų dolerių sumą. Pagal oficialius loterijos duomenis, laimėjimo grynųjų pinigų vertė siekia apie 425,2 milijonus dolerių.

Laimės vieta – Maisto pilis

Šis laimingas bilietas buvo įsigytas Grand Blanc mieste, esančiame Mičigano valstijoje, netoli Flinto. Mičigano loterijos atstovai patvirtino šią informaciją, tačiau laimėtojas dar nėra susisiekęs su loterija.

Laimingi skaičiai

Laimingi skaičiai, paskelbti pirmadienio vakarą, buvo 12, 21, 42, 44, 49, o Powerball skaičius – 1. Be to, buvo taikomas 3x Jėgos žaidimas. Prieš šį laimėjimą, Powerball loterijoje buvo net 34 iš eilės traukimai be pagrindinio prizo laimėtojo.

Kiti laimėtojai

Nors pagrindinis prizas atiteko Mičigano bilietui, yra ir kitų laimėtojų. Vienas bilietas Floridoje ir vienas Teksase atitiko penkis skaičius bei Jėgos žaidimą, kiekvienas iš jų laimėjo po 2 milijonus dolerių. Dar keletas bilietų iš Kalifornijos, Konektikuto, Floridos ir Merilando buvo apdovanoti po 1 milijoną dolerių.

Istorinės sumos

Šis 842,4 milijonų dolerių jackpotas yra penktas didžiausias laimėtas Powerball prizas ir dešimtas didžiausias JAV loterijos istorijoje. Tai taip pat antras didžiausias prizas, kada nors laimėtas Mičigane. Paskutinis didelis 2023 m. prizas buvo 760 milijonų dolerių, o didžiausias metų jackpotas – 1,765 milijardo dolerių, laimėtas Kalifornijoje.

„Powerball“ bilietų kaina ir tikimybės

powerball loterija

„Powerball“ bilietai parduodami už 2 dolerius. Pagal Daugiavalstybinės loterijos asociacijos duomenis, tikimybė laimėti jackpotą yra viena iš daugiau nei 292,2 milijonų. Rekordinis žaidimo prizas – 2,04 milijardo dolerių – buvo laimėtas 2022 m. lapkričio 7 d.


Išvada

Šis įspūdingas laimėjimas Mičigane dar kartą įrodo, kad loterijos gali pakeisti gyvenimus per vieną naktį. Nors tikimybės laimėti yra mažos, laimingųjų istorijos visada įkvepia žmones visame pasaulyje.

ŠALTINIS – abcnews

Sourceabcnews

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai