Juokingi horoskopai: neįprastas žvilgsnis į jūsų zodiako ženklą

Šiame straipsnyje pateikiami juokingi horoskopai kiekvienam zodiako ženklui. Nuo avino, kuris yra pavaizduotas kaip paprastas primatas, iki žuvies, kuri yra palyginama su medūza jūroje, kiekvienas zodiako ženklas yra aprašytas humoristišku ir šiek tiek sarkastišku būdu.

Avinas

Jūs esate nekas kita, kaip tik primatas. Jūs puolate tiesiai kaip brutali būtybė ir neturite supratimo, ką reiškia subtilybė. Be to, jūs esate visuomenės pavojus, nes esate agresyvus ir visiškai nesąmoningas, nepaisant jūsų per didelio naivumo ir jūsų paprastos bei grubios visų dalykų vizijos. Atkaklumo dorybės jums atrodo visiškai nežinomos, kas galėtų būti suprasta kaip tiesioginis: “Kas per velniava tos pasekmės!”. Trumpai tariant, žmonės jumyje mato tik kažkokį užkrėstą ir gana paprastą gyvūną. Tiesą sakant, nėra daug ką pridėti, nes jūsų prigimtis neturi jokio įdomaus sudėtingumo.

Jautis

Jūsų sunkumas yra lygus tik jūsų legendiniam lėtumai. Nepamirškime, kad esate užsispyręs kaip mulas. Tačiau ar nesakoma, kad “tik kvailiai nekeičia nuomonės”? Jūs esate didelis materialistas ir nematote toliau už savo nosies galo. “Gyvenkime valgydami ir nevalgykime gyvendami” gali būti jūsų šūkis. Intelektualūs ir abstraktūs klausimai yra jums per sunkūs, nes esate grubūs ir paprasti. Galiausiai jūs neturite jokio intereso, išskyrus maistą ir komfortą, kaip gyvūnas, kuris per daug valgo, ir negali galvoti apie nieką kita.

Dvyniai

Sakoma, kad jūs esate smalsus ir labai prisitaikantis. Iš tikrųjų tai yra jūsų gilumo ir nuoseklumo stoka, kuri jus charakterizuoja. Jūs visiškai negalite sutelkti dėmesio į nieką, o jūsų intelektualinis procesas yra labai paviršutiniškas. Viskas, ką sakote, yra visiškai neįdomu. Tai tik karštas oras bet kuriuo atveju. Jūs netikite nė vienu žodžiu, kurį sakote, ir pamiršote viską, ką sakėte, po kelių minučių. Jūs šokinėjate nuo vienos temos prie kitos, kad palaikytumėte pokalbį, kad atrodytumėte daug žinantys ir įdomūs. Tačiau aišku, kad po jūsų mokslininko apvalkalu jūs esate vidutinė ir paviršutiniška asmenybė. Jūs neturite jausmų ir užuojautos. Jūs primenate protingą robotą, kuris kartojasi tai, ką jam buvo mokoma, ar tai, ką jis patyrė, nesugalvodamas pats.

Vėžys

Didelis mylimas mamos kūdikis! Tai yra kažkas, ką jūs tikriausiai dažnai girdėjote, kai žmonės kalbėjo apie jus. Jūsų hiper-jautrumas labai erzina, nes žmonės niekada negali jums pasakyti, ką jie iš tikrųjų apie jus galvoja, be to, kad jūs verkiate iš visų jėgų. Iš tikrųjų jūs neturite jokios kontrolės dėl savo emocijų, ir jūsų aplinka, taip pat ir jūs patys, labai sunkiai susiduria su jūsų nuotaikomis. Jūsų protinis amžius yra aštuoneri metai, ir jūs vis dar gyvenate vaikystės stadijoje. Iš tikrųjų jūs gyvenate labiau savo galvoje nei tikrąjame gyvenime. Jūs negalite susitaikyti su pasauliu ir augate savo jaukioje ir šiltoje mažoje visatoje. Jūsų atmintis yra per gera, ir jūs negalite atsikratyti savo liūdnos nostalgijos. Trumpai tariant, jūs esate bailus, pasyvus, psichotikas ir savanaudiškas mažas dalykas.

juokas

Liūtas

Liūtas yra ženklas, kuris dažnai laikomas karališku ir pasitikinčiu savimi. Tačiau šiame humoro prisotintame horoskope Liūtas vaizduojamas kaip asmuo, kuris yra pernelyg įsitempęs ir pernelyg susirūpinęs savo išvaizda. Jis yra įsitikinęs, kad yra išskirtinis, nors kiti gali matyti jį kaip juokingą ir net šiek tiek klouną primenančia asmenybę. Liūtas gali elgtis kaip mažas diktatorius, kuris nori, kad visi jį pagirtų, net jei tai reiškia, kad kiti turi meluoti arba būti prisitaikėliais. Galiausiai, nors Liūtas gali manyti, kad jis yra labai svarbus, kiti gali matyti jį kaip asmenį, kuris tiesiog bando per daug stengtis.

Mergelė

Mergelės yra žinomos kaip tvarkingos, analitinės ir labai dėmesingos detalėms. Tačiau šiame juokingame horoskope Mergaitės vaizduojamos kaip pernelyg kritiškos ir per daug susirūpinusios mažais dalykais. Jos gali būti tokios susikaupusios, kad net praranda gyvenimo malonumus. Mergaitės gali būti tokios perfekcionistės, kad su jomis tampa nemalonu bendrauti. Be to, jos gali būti tokios pesimistiškos ir per daug kritiškos, kad net pasirodo nuobodžios kitiems.

Svarstyklės

Svarstyklės yra žinomos kaip harmoningos, subalansuotos ir teisingos. Svarstyklės vaizduojamos kaip asmenys, kurie negali priimti sprendimų ir nuolat svyruoja tarp dviejų galimybių. Jos gali būti tokios nepasitikinčios savimi, kad net negali pasirinkti, ką nori valgyti pietums. Be to, Svarstyklės gali būti tokios priklausomos nuo kitų nuomonės, kad jos netenka savo individualumo.

Skorpionas

Skorpionas yra žinomas kaip galingas, aistringas ir kartais net šiek tiek pavojingas. Šiame horoskope Skorpionas vaizduojamas kaip asmuo, kuris mėgsta manipuliuoti kitais ir gali būti labai kerštingas. Jis gali būti toks paslaptingas, kad kitiems sunku suprasti jo tikruosius ketinimus. Skorpionas gali būti toks intensyvus, kad kiti gali jaustis nepatogiai šalia jo.

Šaulys

Šaulys yra žinomas kaip laisvamanis, nuotykių ieškotojas ir amžinai optimistiškas. Tačiau šiame horoskope Šaulys vaizduojamas kaip asmuo, kuris yra pernelyg pasitikintis savimi ir kartais net šiek tiek naivus. Jis gali būti toks nepastovus, kad kitiems sunku pasitikėti juo. Be to, Šaulys gali būti toks nepriklausomas, kad jis netenka ryšio su realybe.

Ožiaragis

Ožiaragis yra žinomas kaip atsakingas, praktiškas ir labai ambicingas. Tačiau šiame horoskope Ožiaragis vaizduojamas kaip asmuo, kuris yra pernelyg susikaupęs ir per daug susirūpinęs savo karjera. Jis gali būti toks konkurencingas, kad net praranda ryšį su savo šeima ir draugais. Ožiaragis gali būti toks kritiškas, kad jis netampa malonus bendrauti.

Vandenis

Vandenio ženklas yra žinomas kaip novatoriškas, nepriklausomas ir šiek tiek keistas. Vandenio ženklas vaizduojamas kaip asmuo, kuris yra pernelyg teorinis ir kartais net šiek tiek nutolęs nuo realybės. Jis gali būti toks nepriklausomas, kad kitiems sunku su juo susisiekti. Be to, Vandenio ženklas gali būti toks originalus, kad kitiems sunku suprasti jo idėjas.

Žuvys

Žuvys yra žinomos kaip svajotojos, jautrios ir labai empatiškos. Tačiau šiame horoskope Žuvys vaizduojamos kaip asmenys, kurie yra pernelyg jautrūs ir kartais net šiek tiek pasyvios. Jos gali būti tokios svajingos, kad praranda ryšį su realybe. Be to, Žuvys gali būti tokios empatiškos, kad jos netenka savo individualumo.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai