Kaip prisijungti prie eSveikata.lt portalo? Žingsnis po žingsnio

Elektroninė sveikatos istorija pacientui ir gydytojui

Kaip prisijungti prie eSveikata.lt portalo?

  1. Apsilankykite eSveikata.lt portale.
  2. Portalo pradžioje rasite mygtukus “Registruotis COVID-19 skiepams”, “Registruotis pas gydytoją” ir “PRISIJUNGTI”. Pasirinkite pageidaujamą veiksmą.
  3. Tiesioginė nuoroda į prisijungimą – ČIA
  4. Portale galite prisijungti prie Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (ESPBI IS).
  5. Sistemoje gydytojas gali pateikti, o pacientas gali peržiūrėti gydytojo pateiktus sveikatos duomenis, tokius kaip diagnozės, informacija apie gydymą, elektroniniai receptai, laboratorinių tyrimų siuntimus ir atsakymus, siuntimus konsultacijoms, medicininius vaizdus, informaciją apie skiepus ir sveikatos pažymas.
  6. Jei turite klausimų ar problemų, galite kreiptis į eSveikata.lt komandą. Jie pasirengę jums padėti. Kontaktiniai duomenys:
gydytojai

Kokie kiti resursai yra prieinami portale?

Ar man reikia registruotis COVID-19 skiepams per eSveikata.lt portalą?

eSveikata.lt yra oficialus Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros portalas, kuriame pacientai ir sveikatos priežiūros specialistai gali peržiūrėti elektroninius sveikatos duomenis, tokius kaip diagnozės, gydymo informacija, elektroniniai receptai, laboratorinių tyrimų siuntimai ir atsakymai, medicininiai vaizdai, skiepų informacija ir kt. Portalas taip pat suteikia galimybę registruotis COVID-19 skiepams.

skiepai

Pagrindiniame eSveikata.lt svetainės puslapyje yra aiškiai matoma nuoroda “Registruotis COVID-19 skiepams”, kuri nukreipia vartotojus į atitinkamą registracijos puslapį. Tai rodo, kad portalas yra viena iš oficialių vietų, kurioje galima užsiregistruoti COVID-19 skiepams Lietuvoje.

Kodėl verta naudotis eSveikata.lt portalu skiepams registruotis?

  1. Patogumas: Galite užsiregistruoti bet kuriuo paros metu, nereikia laukti eilėse ar skambinti į sveikatos priežiūros įstaigas.
  2. Visa informacija vienoje vietoje: Be skiepų registracijos, galite peržiūrėti savo sveikatos duomenis, elektroninius receptus ir kitą svarbią informaciją.
  3. Saugumas: Visi duomenys yra saugomi ir prieinami tik jums bei jūsų pasirinktiems sveikatos priežiūros specialistams.

Kaip elektroninė sveikatos istorija gali padėti man kaip pacientui?

Elektroninė sveikatos istorija yra modernus būdas saugoti ir peržiūrėti savo sveikatos duomenis. Ši sistema leidžia pacientams ir gydytojams lengvai pasiekti svarbią informaciją apie paciento sveikatą. Bet kaip tai gali padėti jums, kaip pacientui? Čia yra keletas pagrindinių privalumų:

Visa informacija vienoje vietoje

Elektroninėje sveikatos istorijoje saugomi visi jūsų sveikatos duomenys, įskaitant diagnozes, informaciją apie gydymą, elektroninius receptus, laboratorinių tyrimų siuntimus ir atsakymus, siuntimus konsultacijoms, medicininius vaizdus, informaciją apie skiepus ir sveikatos pažymas.

Prieiga bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos

Galite prisijungti prie savo elektroninės sveikatos istorijos bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos, turinčios interneto ryšį. Tai reiškia, kad net jei esate užsienyje arba negalite apsilankyti pas gydytoją asmeniškai, vis tiek galite peržiūrėti savo sveikatos duomenis.

Saugumas ir privatumas

Jūsų sveikatos duomenys yra saugiai saugomi ir prie jų gali prieiti tik autorizuoti asmenys. Be to, galite matyti, kas peržiūrėjo jūsų duomenis, kada ir kodėl.

Efektyvumas

Elektroninė sveikatos istorija sumažina klaidų tikimybę, nes visi duomenys yra saugomi elektroniniu formatu. Tai taip pat padeda gydytojams greičiau priimti sprendimus dėl jūsų gydymo.

Integracija su kitomis sistemomis

Elektroninė sveikatos istorija gali būti integruota su kitomis sveikatos priežiūros sistemomis, tokiomis kaip vaistinės ar laboratorijos, todėl jūsų duomenys yra nuolat atnaujinami ir yra prieinami visiems specialistams, kurie jums teikia paslaugas.

Galų gale, elektroninė sveikatos istorija yra puikus įrankis, kuris padeda užtikrinti, kad jūs gaunate geriausią galimą sveikatos priežiūrą. Ji leidžia jums būti aktyviu sveikatos priežiūros proceso dalyviu ir geriau suprasti savo sveikatos būklę.

Kokie kiti paslaugų teikėjai yra integruoti su eSveikata.lt portalu?

Portale eSveikata.lt pacientai ir sveikatos priežiūros specialistai gali prisijungti prie Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (ESPBI IS).

Ši sistema leidžia gydytojams pateikti, o pacientams peržiūrėti įvairius sveikatos duomenis, tokius kaip diagnozes, informaciją apie gydymą, elektroninius receptus, laboratorinių tyrimų siuntimus ir atsakymus, siuntimus konsultacijoms, medicininius vaizdus, informaciją apie skiepus ir sveikatos pažymas.

vaistinė

Be to, vaistininkai naudojasi šia sistema išduodami vaistus, išrašytus elektroniniu būdu. Tai reiškia, kad eSveikata.lt portalas yra integruotas su įvairiomis sveikatos priežiūros įstaigomis, laboratorijomis, vaistinėmis ir kitais paslaugų teikėjais.


Išvada

eSveikata.lt portalas yra esminė platforma, kurioje pacientai ir sveikatos priežiūros specialistai gali peržiūrėti ir dalintis svarbia informacija apie sveikatą. Elektroninė sveikatos istorija padeda pacientams būti informuotiems apie savo sveikatos būklę, o gydytojams suteikia visapusišką vaizdą apie paciento sveikatos istoriją. Be to, portalas integruojasi su įvairiomis sveikatos priežiūros įstaigomis, užtikrindamas efektyvų ir saugų duomenų valdymą.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai