Kas atsitinka su jūsų kūnu, kai kasdien dėvite liemenėlę?

Straipsnio turinys

Liemenėles šiandien yra prieinamos pačiomis įvairiausiomis formomis ir dizaino variantais, skirtais patenkinti kiekvieną moterį, kuri juos dėvi. Be to, kad jos sudaro pagrindą jūsų drabužiams ir padaro jus gražesnes, liemenėles yra sukurtos jums teikti įvairias naudas.

1. Jums mažiau skaudės kaklą.

Galbūt esate girdėję, kad didelės krūtys gali paveikti jūsų nugarą. Deja, turėdami didesnes krūtis ir didesnius puodelio dydžius, galite patirti kaklo įtempimą bei skausmus nugaroje ir pečiuose. Nors kai kurie žmonės, laikydamiesi gydytojo patarimo, renkasi krūtų mažinimo operaciją, patogi ir gerai pritaikyta liemenėle gali padėti jums suteikti reikiamą palaikymą ir sumažinti šį skausmą.

2. Jūsų stuburo laikysena gali būti geresnė.

sportinė liemenėle

Gravitacija mūsų netausoja. Atsižvelgiant į tai, kad jūsų krūtų svoris gali sukelti diskomfortą, jūsų laikysena taip pat gali būti paveikta dėl tos pačios priežasties. Nereikia sakyti, kad dėvint liemenėlį palaikymui gali padėti gerinti laikyseną ir mažinti stuburo problemas.

3. Jūsų krūtys nebus skausmingos dėl fizinio krūvio.

Deja, kai kurios merginos ir moterys patiria krūtų skausmą fizinio krūvio metu. Tai atsitinka dėl krūtų audinio judėjimo bėgant, bėgiodarant ar apskritai mankštinantis. Sprendimas paprastas: dėvėkite sportinį liemenėlį. Tai padės palaikyti viršutinę nugaros dalį ir, žinoma, sumažins bet kokį skausmą, kurį gali sukelti mankšta.

4. Imsite labiau pasitikėti savimi.

liemenėle

Garsi modelė ir verslininkė Dita von Teese kadaise pasakė: „Nesaugokite savo geriausios apatinės bieliznos pasimatymams, dėvėkite ją sau“. Tai pranešimas, kurį turėtume visi priimti. Saugu (ir įrodyta) sakyti, kad jei jaučiatės gražiai dėvėdami liemenėlį ar apatinės bieliznos rinkinį, tuoj pat jaustisėte pasitikinčiau ir pasiruošę svarbiai dienai.

5. Jūs atrodysite madingai.

Ar visada bandote paslėpti liemenėlio petnešas po drabužiais? Nebijokite. Auga mados tendencija, kuri įkvėpė daugelį moterų rodyti savo liemenėlius stilingu ir šiuolaikišku būdu. Tam pasirinkite gražiai atrodantį liemenėlį ir derinkite jį su aukšta liemeniu turinčia sijonu ar kelnes arba subalansuokite jį su sluoksniuota viršutine dalimi – pamatysite, kaip tai atrodo gerai!

6. Jūs galite patirti geresnę patirtį maitinant krūtimi.

Šis punktas skirtas visoms mamoms! Jei jaučiatės taip, galite pasirinkti dėvėti patogius bevielius liemenėlius maitinimo laikotarpiu, kad geriau palaikytumėte ir išvengtumėte skausmo. Jei patiriate pieno kaupimąsi (tai yra labai natūralus pieno nutekėjimo procesas), taip pat galite išbandyti sugeriančias maitinimo pagalvėles.


Išvada

Dėvėti liemenėlę yra asmeninis pasirinkimas, kurį kiekviena moteris priima pagal savo poreikius ir patogumą. Tačiau, kaip matome iš pateiktų argumentų, liemenėliai gali teikti daugiau naudos nei tik estetinę. Jie gali padėti sumažinti fizinį diskomfortą, pagerinti laikyseną, suteikti pasitikėjimo ir netgi tapti mados akcentu.

Be to, specialios liemenėles, tokios kaip sportiniai ar maitinimo liemenėles, gali padėti moterims susidoroti su konkrečiais iššūkiais. Tačiau svarbiausia yra rasti tinkamą ir patogią liemenėlę, kuri atitiktų jūsų individualius poreikius. Dėvėdami liemenėlę, svarbu klausytis savo kūno ir rinktis tai, kas jums geriausiai tinka.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai