Kas vyksta su jūsų kūnu, kai valgote prieš miegą?

Straipsnio turinys

Daugelis iš mūsų mėgsta užkandžiauti prieš eidami miegoti, tačiau ar žinojote, kad tai gali turėti įtakos jūsų sveikatai? Štai ką turėtumėte žinoti apie valgymą prieš miegą:

1. Galite patirti skrandžio rūgštingumą.

pilvo skausmas

Kai valgote, skrandyje susidaro rūgštis, kuri padeda virškinti maistą. Gravitacija čia padeda, nes ji priverčia rūgštį tekėti žemyn. Tačiau gulėdami ant lovos, rūgštis gali patekti į jautrias virškinimo sistemos dalis. Todėl gulėdami pilnu skrandžiu galite patirti skrandžio rūgštingumą, deginantį pojūtį krūtinėje ar gerklėje.

2. Miego kokybė gali pablogėti.

miegojimas

Jei valgėte didelį kiekį maisto vėlai vakare, virškinimas tęsiasi miegant. Tai gali trukdyti giliai miegoti, nes smegenys yra aktyvesnės virškinimo metu.

3. Gali pasireikšti labai tikroviški sapnai ar košmarai.

Miego paralyžius

Jūsų smegenys tampa aktyvesnės, kai virškinimas yra aktyvus, todėl galite patirti gyvus ar net baisius sapnus.

4. Daugiau kartų per naktį gali tekti eiti į tualetą.

Kai kurie maisto produktai gali padidinti šlapinimosi poreikį naktį. Tai gali būti susiję su kofeinu, kurio gali būti maiste, kurį valgėte vėlai dieną.

5. Galite priaugti svorio.

nutukimas

Valgydami vėlai ir neleisdami kūnui pakankamai laiko sudeginti kalorijų, galite priaugti svorio.

Patarimas:

Norėdami išvengti šių problemų, geriau nevalgyti prieš einant miegoti arba palaukti bent 3 valandas po valgymo prieš einant miegoti.


Išvada

Valgymas prieš miegą gali turėti įvairių pasekmių jūsų sveikatai. Svarbu klausytis savo kūno ir rinktis tai, kas jums geriausiai tinka. Jei pastebėjote, kad jums sunku užmigti ar patiriate kitų sveikatos problemų po vėlyvos vakarienės, galbūt vertėtų peržiūrėti savo vakarienės įpročius.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai