Kas laukia Avino ženklo 2023 metais

Straipsnio turinys

2023 metais Saturno ir Jupiterio judėjimai gali atnešti keletą svarbių pokyčių, kurie bus dviprasmiški – kai kurie iš jų gali būti naudingi, o kiti reikalaus jūsų dėmesio ir atsargumo. Saturnas gali paveikti jūsų ryšius su užsienio šalimis, išlaidas ir finansinius gaunamus pajėgumus, socialinius ryšius ir polinkį į dvasingumą.

Metų pradžioje yra galimybių atkurti tai, ką galbūt praradote šeimai ar draugams. Tačiau rekomenduojama nuo antrojo ketvirčio pradžios stebėti savo išlaidas ir padidinti santaupas, kad galėtumėte valdyti Saturno energiją, kuri gali stipriai paveikti jūsų finansus.

Jei iš anksto tinkamai suplanuosite savo finansus, galite išvengti finansinės krizės. 2023 metais jūs būsite stipriai paveikti tiek Saturno, tiek Rahu, kuriuos galite jausti savo intelektualiuose sugebėjimuose ir pasąmonėje. Todėl rekomenduojama valdyti savo mintis.

Būkite labai dėmesingi savo mąstymui ir sprendimų priėmimui, nes Rahu įtaka gali jus nusavinti negera kryptimi. Norint išvengti šio poveikio, užrašykite savo planus arba pasitarkite su vyresniaisiais ar ekspertais, kad Jupiteriaus teigiama energija galėtų padėti jums pasiekti sėkmę tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Sveikata turėtų būti vienas iš jūsų pagrindinių dėmesio taškų nuo antrojo ketvirčio. Reguliarūs lengvi pratimai ir meditacija gali padėti įveikti stiprų Saturno poveikį jūsų sveikatai.

Nesumažinkite svarbos sveikam maitinimui ir stenkitės vengti šiukšlinės maisto. Taip pat turite subalansuoti savo emocijas ir vengti nereikalingo streso, nes Rahu ir Jupiteriaus derinys jūsų horoskope gali atnešti neigiamą poveikį, dėl kurio galite prarasti energijos ir nukrypti nuo savo tikslų.

Kalbant apie pinigus ir finansus, galbūt pradėsite gauti pagalbą iš Jupiterio, dėl kurio galėsite nusipirkti savo namą šiais metais. Jums tiesiog reikės atidžiai stebėti Saturno įtaką, kad jūsų santaupos nebūtų paveiktos.

Tinkamu finansų planavimu ir kantrumu galite sugebėti valdyti pinigų srautą tinkama kryptimi. 2023 metais Marsas jums gali padėti siekti savo profesinių siekių pirmame ketvirtyje.

Tačiau turite kontroliuoti savo agresyvias reakcijas ir išlaikyti kantrybę darbe. Antrame ketvirtyje yra didelės galimybės verslininkams gauti gerų rezultatų versle arba darbuotojams gauti padidėjimą ar naują darbą.

Paskutinis ketvirtis gali būti pilnas malonių staigmenų ir neįtikėtinų pasiekimų formos, pavyzdžiui, pripažinimo už jūsų sunkų darbą ir pastangas. Tačiau tiesiog nepasikliaukite vien tik laime ir dėkite visas pastangas, rizikuodami apdairiai, nes Rahu ir Saturnas gali paveikti jūsų kasdienį darbą ir laimę taip pat.

Tinkamas tyrimas ir analizė gali suteikti jums įžvalgų, kad galėtumėte priimti tinkamus sprendimus ir pasiekti savo tikslus. Avinai, kurie planuoja dirbti užsienio darbo ar švietimo srityje, gali pavykti, tačiau dėl Rahu ir Marso įtakos dalykai gali užtrukti.

Būkite pasirengę didelei ar staigiai teigiamai verslo pokyčių sėkmei. Tačiau vietoj didesnės rizikos siūloma priimti apdairias rizikas.

Tie iš jūsų, kurie planuoja atnaujinti seną verslą arba seną projektą, gali pasiekti sėkmę. Šeimos verslas gali klestėti šių metų antroje pusėje.

Venkite įsileisti tretiems asmenims įtakoti jūsų santykius ir turėkite sveiką ir tiesioginį pokalbį su savo partneriu, kad išvengtumėte nesusipratimų.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai