Kodėl šunys kramto žolę? Skaitykite ir sužinosite!

Straipsnio turinys

Dažnai šeimininkai stebisi, pamatę savo augintinį kramtant žolę. Nors šunys yra mėsėdžiai, šis elgesys yra gana paplitęs. Tačiau kodėl jie tai daro? Skaitykite toliau ir sužinokite.

1. Instinktinis elgesys

Šunys kramto žolę nuo senų laikų. Jų protėviai laukiniai šunys ir vilkai taip pat kartais valgė augalines medžiagas. Kramtant žolę, jie gaudavo tam tikrų svarbių maistinių medžiagų, kurios nebuvo gaunamos iš mėsos.

2. Gastrinis pagalbininkas

šuo valgo žolę

Kai kurie veterinarai mano, kad šunys gali kramtyti žolę, kai jaučia diskomfortą skrandyje. Žolė gali padėti virškinimo procesui ir skatinti vėmimą, taip šalinant nemalonius pojūčius.

3. Maistinių skaidulų šaltinis

Žolė yra šaltinis maistinėms skaiduloms, kurios gali padėti reguliuoti šunų virškinimą. Todėl, jei jūsų augintinis valgo tik mėsinį maistą, jis gali norėti papildyti savo dietą šiek tiek augalinėmis medžiagomis.

4. Paprastas skonis

šuo valgantis žolę

Galbūt kai kuriems šunims tiesiog patinka žolės skonis! Tai gali būti paprasta priežastis, kodėl jūsų augintinis kramto žolę.


Išvada

Nors kramtant žolę gali atsirasti kai kurių problemų, pvz., jei ji yra purškiama pesticidais, daugeliu atvejų tai yra nekenksminga šunims. Vis dėlto svarbu stebėti jūsų augintinio sveikatą ir konsultuotis su veterinaru, jei pastebite bet kokius neįprastus simptomus.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai