Kodėl turėtumėte nustoti nešioti plaukų gumytes ant riešo

Straipsnio turinys

Daugelis iš mūsų yra įpratę nešioti plaukų gumytę ant riešo, kad būtų patogu ją greitai panaudoti, kai reikia susirišti plaukus. Tačiau ši paprasta ir dažna praktika gali sukelti nemalonumų sveikatai. Štai kodėl:

Gali sukelti kraujotakos problemas

Dėvėdami gumytę ant riešo, suspaudžiate kraujagysles. Tai trukdo normaliam kraujo judėjimui kūne. Dėl to gali atsirasti karpalinio tunelio sindromas, kuris pasireiškia ilgalaikiais pirštų skausmais ir jų tirpimu.

Gali sukelti gyvybei pavojingą infekciją

Audree Kopp iš JAV parodė, kas gali atsitikti, jei nuolat dėvite plaukų gumytę ant riešo. Ji pastebėjo augantį guzą ant riešo. Gydytojas jai paskyrė antibiotikus, tačiau jie nepadėjo, ir jai teko atlikti operaciją. Paaiškėjo, kad ilgai dėvėdami gumytę ant riešo, trinate odą dėl trinties ir suspaudimo. Bakterijos iš pačios gumytės ir iš odos gali patekti į šią žaizdą ir užkrėsti ją.

Gali sugadinti jūsų išvaizdą

Nors skonis neturi apibrėžimo, plaukų gumytės dėvėjimas ant riešo nėra madingas. Būtų geriau pasirinkti elegantišką apyrankę ar laikrodį, kuris geriau atitiktų jūsų stilių.


Patarimas: Dažnai moterys dėvi plaukų gumytes ant riešo, kad jų nepamestų. Šis patarimas padės jums tvarkingai laikyti daugybę gumyčių. Tiesiog naudokite karabiną. Jis yra labai mažas ir neužima daug vietos, todėl galite jį pasiimti į savo rankinę.

Ar dėvėjote plaukų gumytes ant riešo? Kokie privalumai ir trūkumai, pagal jūsų patirtį, yra susiję su šia praktika?

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai