Neįtikėtini miego faktai, kuriuos tikrai norėsite sužinoti

Miegas yra svarbus žmogui, tačiau kai kurie žmonės apie jį žino nedaug. Štai keletas labiausiai įspūdingų ar įdomių faktų apie miegą.

Gyvenimas ar miegas?

Realiai žmogus praleidžia apie 1/3 savo gyvenimo miegodamas. Tai reikšminga gyvenimo dalis, praleista miegant, bet tai naudinga jūsų sveikatai.

11 dienų

Kalbant apie miegą, dauguma žmonių miega apie 8 valandas. Kai kurie miega valandą ar dvi ilgiau, bet dažniausiai ne daugiau. Įdomu, kad pasaulio rekordas miego trukmės srityje yra 11 (!) dienų.

Zombių atgimimas

Miego paralyžius

Miegantys vaikštantys žmonės gali išgąsdinti, jei to nesitikite, ir jie gali atrodyti kaip zombiai. Galite manyti, kad miego vaikščiojimas yra retas reiškinys, bet realybėje apie 15 procentų populiacijos vaikšto miegodami. Pagalvokite, jei miegate vieni, gali būti sunku suvokti, kad tai darote.

Juoda ir balta

Dar vienas įdomus faktas yra tas, kad daugelis sapnų yra juoda ir balta. Taip, 11 procentų žmonių sapnuoja ne spalvotai ar su pažangiomis spalvų schemomis, kokių galėtumėte tikėtis iš šių dienų televizorių ekranų.

Penkios minutės

Dauguma žmonių sapnuoja, tai žinoma, bet ar žinojote, kad per 5 minutes po pabudimo pamiršite apie 50% savo sapno. Tai reiškia, kad turite 5 minutes užsirašyti viską, kas įvyko sapne, kad vėliau galėtumėte apie tai kalbėti ar remiantis tuo kurti savo naujausią meno kūrinį.

Svoris ir miegas

valgymas prieš miegą

Šis faktas gana keistas, bet pakankamas miegas gali padėti numesti svorio. Tai vyksta todėl, kad miegas sumažina apetitą net 45 procentais, o tai didelis skirtumas, jei bandote numesti ar išlaikyti svorį. Įsitikinkite, kad išjungiate šviesas, palaikote vėsią temperatūrą savo kambaryje ir turite patogias patalynes, kad skatintumėte gerą miegą.

Ilgalaikė sveikata su miegu

Pakankamas miegas skatina gerą kraujotaką, padeda kontroliuoti nuotaiką, ir žinoma, padeda reguliuoti apetitą. Nekeista, kad tyrimas rodo, jog pakankamai miegant galima padidinti gyvenimo trukmę. Atminkite, kad gerai miegoti reiškia miegoti pilnas aštuonias valandas ir visada miegoti tuo pačiu metu kiekvieną naktį.


Tikiuosi, kad šie faktai padės jums sužinoti daugiau apie miegą ir kodėl jis yra šiek tiek įdomesnis nei galėjote manyti anksčiau. Būtinai pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu, jei turite miego sutrikimų, kad galėtumėte išsiaiškinti problemos priežastį ir atgauti gebėjimą gerai miegoti.

Sourceoddee

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai