Top 7: Vienos brangiausių skyrybų Holivude

Skyrybos gali būti sudėtingas ir emociškai sunkus procesas, o kuomet kalbama apie žinomas asmenybes, skyrybų išlaidos gali siekti milijonus, net milijardus dolerių. Apžvelgsime septynias brangiausias skyrybas Holivude, remiantis straipsniu „The Most Expensive Divorce Settlements in Hollywood“.

ŠALTINIS – daily-choices

Kim Kardashian ir Kanye West

Kim Kardashian ir Kanye West

Bendras šios poros turtas vertinamas maždaug 2.1 milijardo dolerių, todėl jų skyrybos yra vienos brangiausių sąraše. Kim Kardashian, žinoma realybės šou žvaigždė, verslininkė ir socialinių tinklų įtaka, bei Kanye West, įtakingas muzikos prodiuseris ir atlikėjas, išsiskyrė po septynerių metų santuokos. Jų skyrybos tapo viešumu, o finansinės detalės rodo, kad skyrybos tikrai nebuvo pigios.

Garth Brooks ir Sandy Mahl

Garth Brooks ir Sandy Mahl

Ši pora išsiskyrė po 14 metų santuokos, turėdami 400 milijonų dolerių bendrą turtą. Garth Brooks, garsus kantri muzikos atlikėjas, turėjo sumokėti savo buvusiai žmonai Sandy Mahl, kuri taip pat yra jo ilgametė partnerė ir dainų autorė, 125 milijonus dolerių. Tai buvo vienos iš brangiausių skyrybų muzikos industrijoje.

Kobe Bryant ir Vanessa Laine

Kobe Bryant ir Vanessa Laine

NBA superžvaigždė Kobe Bryant ir Vanessa Laine išsiskyrė po 10 metų santuokos. Vanessa Laine gavo 75 milijonus dolerių, kas buvo didelė suma, atsižvelgiant į Kobe Bryanto tuometinę finansinę padėtį. Jų santykiai ir skyrybos sulaukė didelio dėmesio visuomenėje.

Matt Lauer ir Annette Roque

Matt Lauer ir Annette Roque

Žinių vedėjas Matt Lauer ir jo žmona Annette Roque išsiskyrė po beveik 20 metų santuokos. Annette Roque gavo 20 milijonų dolerių. Šios skyrybos įvyko po to, kai Matt Lauer buvo apkaltintas seksualiniu elgesiu darbe.

Denise Richards ir Charlie Sheen

Denise Richards ir Charlie Sheen

Aktoriai Denise Richards ir Charlie Sheen išsiskyrė po trijų metų santuokos. Charlie Sheen turėjo sumokėti Denise Richards apytiksliai 20 milijonų dolerių. Jų santuoka ir skyrybos buvo labai viešos, dažnai aptarinėjamos žiniasklaidoje.

Kacey Musgraves ir Ruston Kelly

Kacey Musgraves ir Ruston Kelly

Kantri muzikos žvaigždė Kacey Musgraves ir jos vyras Ruston Kelly išsiskyrė po dviejų su puse metų santuokos. Musgraves, turinti apytiksliai 10 milijonų dolerių vertę, turėjo padalinti su Ruston Kelly pelną iš jų bendrų metų ir pardavė namą, už kurį gavo 3 milijonus dolerių.

LeAnn Rimes ir Dean Sheremet

LeAnn Rimes ir Dean Sheremet

Dainininkė LeAnn Rimes ir jos vyras Dean Sheremet išsiskyrė, kai Rimes turėjo apytiksliai 10 milijonų dolerių vertę. Nors galutinė skyrybų suma liko privati, žinoma, kad Rimes pardavė jų namą už 4.1 milijono dolerių.


Išvada

Šios skyrybos rodo, kad net ir turtingiausių ir žinomiausių porų santuokos gali pasibaigti skyrybomis, o jų finansinės pasekmės gali būti milžiniškos. Skyrybos garsenybių pasaulyje ne tik atskleidžia jų asmeninio gyvenimo detales, bet ir atveria diskusijas apie santuokos stabilumą, turto pasidalijimą ir asmeninį privatumą.

ŠALTINIS – daily-choices

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai