Žmonės dalijasi 15 keistų vaikystės taisyklių, kurias jų šeima laikė normaliomis

Straipsnio turinys

Kiekviena šeima turi savo principus, kaip auklėti vaikus. Ne veltui žmonės sako: „Mano namai reiškia mano taisykles“. Žinoma, yra dalykų, kurių kiekvienas tėvas reikalauja iš savo vaikų, pavyzdžiui, kad jie nedėtų pirštų į elektros kištukus, reguliariai valytų dantis ir leistų savo broliams ir seserims žaisti su jų žaislais. Visos šios yra pagrindinės taisyklės, susijusios su vaikų sveikata, sauga ir socializacija.

Tačiau kai kurie tėvai nusprendė neapsiriboti šiais dalykais ir pridėjo dar daugiau taisyklių, kurios kartais atrodo absurdiškai.

Keistos šeimos taisyklės:

1. Jei žmonės bučiuojasi ekrane, mano mama išsigąsdavo, bėgdavo uždengti televizorių pagalve ir garsiai šnypšdavo, kol tai nesibaigdavo.

2. Draudimas klausytis muzikos su ausinėmis. Muzika turėjo skambėti garsiai, kad tėvai galėtų ją išgirsti ir įsitikinti, kad ji netinka.

3. Visada reikėjo suvalgyti viską, kas yra ant lėkštės, „nes kitur badauja vaikai“. Vis dar nežinau, kaip priverstinis valgymas padeda badaujantiems vaikams.

4. Mano geriausio draugo tėvas man pasakė, kad leidžiama valgyti tik po vieną popcorną.

5. Oda negalėjo liestis prie odos ant odinės sofutės. Draudimas dėvėti trumpus šortus, batus, maikutes ir pan.

6. Prie stalo draudimas dainuoti, išskyrus gimtadienio atvejį.

7. Kai buvau 6 metų, mama pasakė, kad jei elgsiuosi gerai, ji leis man praleisti mokyklą šeštadieniais ir sekmadieniais. Vieną dieną mokytoja pasakė: „iki pirmadienio“, ir tada supratau.

8. Draudimas dėvėti pižamas dieną, net ir sergant.

9. Draudimas dėvėti bet kokius papuošalus vaikystėje (pvz., visus tuos plastikinius žiedus ir apyrankes), nes jei jie būtų man leidę tai daryti, aš pradėčiau dėvėti čigoniškus drabužius, patekčiau į kalėjimą už vagystes traukiniuose, ir visi mano pirštai būtų padengti tatuiruotėmis.

10. Buvo laikotarpis, kai mano tėvai neleido man gerti valgant. Jie sakydavo, kad užpildau skrandį arbata, todėl turėjau valgyti pirmiau, o vėliau gerti.

11. Kai būdavau baudžiamas, kaip bausmę man buvo draudžiama skaityti knygas.

12. Jei negaudavau gerų pažymių mokykloje, man buvo neleidžiama valgyti prie stalo.

13. Senelė neleido man vaikščioti bute basomis. Galėjau vaikščioti tik ant pirštų galiukų.

14. Vaikystėje man buvo draudžiama gerti sultis ar kitus gėrimus dėl garsų. Tėvas visada sakydavo, kad jis nenori pirkti man sulčių pakelio ir klausytis „skurdo garsų“.

15. Tėvai neleido man švęsti gimtadienio vaikystėje, sakydami, kad esu per jaunas ir galiu pradėti tai daryti, kai man bus 20 metų.


Ar jūsų tėvai ar kiti suaugusieji verčia jus laikytis keistų namų taisyklių? Kokie įprasti ir nekenksmingi dalykai jūsų namuose laikomi tabu?

SourceReddit

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai