Zodiako ženklų humoro reitingas: Kurie ženklai yra patys juokingiausi?

Kiekvienas iš mūsų turi gebėjimą kartais būti juokingas, tačiau yra žmonių, kuriems humoras atrodo esąs natūrali savybė. Tokiems žmonėms, kurie mėgsta būti geros diskusijos centre ir pralinksminti aplinkinius, dažnai humoras yra jų asmenybės dalis. Kaip ir bet kuri kita asmenybės savybė, gebėjimas būti juokingu gali būti stipriai susijęs su žmogaus zodiako ženklu.

Kai kurie ženklai yra natūraliai sumanūs, o kiti – puikūs pasakotojai. Kiti mėgsta stebėti ir mėgautis juokais, o dar kiti – dalintis savo pokštais ramiai, nevisiems girdint. Nepaisant jūsų humoristinio stiliaus, kiekvienas ras humorą, kuris jam atrodo patrauklus, tačiau yra ženklų, kurie linkę suprasti pokštą greičiau už kitus.

12. Ožiaragis (Gruodis 22 – Sausis 19)

Nors bet kuris zodiako ženklas gali būti juokingas, Ožiaragiai paprastai mėgsta išlaikyti rimtą veidą, o ne rodyti savo emocijas (ar juoką) pasauliui. Jų specifinis, labai sausas humoro jausmas gali atrodyti sunkiai suprantamas tiems, kurie nėra įpratę prie tokio humoro stiliaus.

11. Vandenis (Sausis 20 – Vasaris 18)

Vandenio ženklas nėra sąrašo apačioje dėl to, kad jie nėra juokingi, o dėl to, kad jie mėgsta mėgautis kitų humoru, o ne aktyviai dalyvauti juokaujant. Vandeniai mėgsta pasidalinti humoru tik su artimiausiu draugų ratu, nes tai, kad jie dalinasi su nepažįstamaisiais, juos verčia jaustis atvirais.

10. Vėžys (Birželis 21 – Liepa 22)

Vėžiai turi savęs menkinimo humorą, kuris yra juokingas tiems, kurie žino, kad jie tai neišreiškia rimtai, tačiau gali sukelti nepatogumų tiems, kurie nesupranta pokšto. Jų tiesmukas humoro jausmas gali būti priimtinas kai kuriems, bet absoliučiai mėgstamiausia tiems, kurie jį mėgsta.

9. Jautis (Balandis 20 – Gegužė 20)

Jautis žinomas dėl savo ramaus ir atsipalaidavusio būdo, taip pat ir dėl humoro jausmo. Jie nėra tie, kurie šaukia savo pokštą minioje, kad įsitikintų, kad visi išgirdo. Bet jie yra tie, kurie tyliai šnabždesiu pasidalina savo aštriai juokingu komentaru su artimiausiu asmeniu, sukeldami juokų priepuolį.

8. Žuvys (Vasaris 19 – Kovo 20)

Norite išgirsti ilgą, bet juokingą istoriją? Žuvys čia tam pasiruošusios! Žuvys mėgsta sukti istorijas, tačiau kartais gali prarasti savo auditoriją. Visada įsitikinkite, kad žmonės aplink jus nėra atsijungę, ir jūs tapsite pagrindiniu pasakotoju bet kuriame renginyje.

7. Mergelė (Rugpjūtis 23 – Rugsėjis 22)

Mergelė yra zodiakų sarkazmo Karalienė, ir jų sausas, savęs menkinimo humoro jausmas visus aplinkinius priverčia klausti, “Palaukit…ar tai Aubrey Plaza?” Jie yra tie, kurie greitai pastebi ironiją bet kurioje situacijoje arba prapjauna įtampą visiškai tiksliu pastebėjimu.

6. Skorpionas (Spalis 22 – Lapkritis 21)

Skorpionai mėgsta ilgas, gilias diskusijas, bet tai nereiškia, kad jie negali įtraukti šiek tiek humoro! Tikėtina, kad tai bus tamsus humoras, bet tamsi medžiaga gali būti juokinga, kai tinkamai tvarkoma.

5. Liūtas (Liepa 23 – Rugpjūtis 22)

Liūtai yra gimę atlikėjai, kurie mėgsta būti dėmesio centre, ir juokingumas jiems padeda tai pasiekti. Jie yra tie draugai, kurie mėgsta papasakoti išgalvotą istoriją, pilną perdėjimų komedijos efektui, ir jie neturi problemų atkurti visas dalis patys, įskaitant balsus.

4. Avinas (Kovas 21 – Balandis 19)

Avinai yra žinomi dėl savo kvailo, lengvabūdiško humoro jausmo ir nėra nepažįstami naudodami fizinį humorą, kad užtikrintų, jog jų pokštas pavyks. Gimę vadovai, Avinai dažnai naudoja pokštus, kad įgautų simpatijų iš savo komandos narių, bendradarbių ir draugų, parodydami jiems, kad pasaulis saugus jų (labai juokingose) rankose.

3. Dvyniai (Gegužė 21 – Birželis 20)

Dvyniai yra žinomi dėl savo kalbėjimo dovanos, todėl jie nėra svetimi sumaniam dialogui, vienos eilutės pokštams ir aštriems pastebėjimams. Dvyniai taip pat turi retą gebėjimą juokauti iš kitų, kartu neišeidami įžeidžiami ar piktybiški.

2. Svarstyklės (Rugsėjis 23 – Spalis 21)

Draugiškos Svarstyklės yra zodiako socialinis drugelis, todėl neturėtų stebinti, kad jos taip pat yra vienas iš juokingiausių ženklų. Svarstyklės mėgsta maitintis kitų energija, todėl, jei jūs šypsotės, jos taip pat šypsosi.

1. Šaulys (Lapkritis 22 – Gruodis 21)

Šauliai yra laikomi pačiais šmaikščiausiais Zodiako ženklais. Jie yra meistrai įžvelgiant humorą bet kurioje situacijoje ir greitai pralinksminti aplinkinius.


Išvada

Nors kiekvienas Zodiako ženklas turi unikalų humoro jausmą, kai kurie yra natūraliai linkę būti šmaikščiausi. Nuo Šaulių, kurie moka prajuokinti bet kurią auditoriją, iki Ožiaragių, kurie mėgsta išlaikyti rimtą veidą, kiekvienas ženklas turi savo humoro stilių. Supratimas apie skirtingus humoro stilius gali padėti geriau suprasti ir bendrauti su įvairiais žmonėmis.

ŠALTINIS

Sourcepurewow

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai