5 sveikatos naujienos šią savaitę, kurios pagerins jūsų sveikatą!

Sveikatingumo ir sveikatos naujienos yra visur aplink mus, tačiau svarbu išsirinkti tik patikimus ir naudingus patarimus. Šią savaitę pasirodė keletas svarbių sveikatos tyrimų, kurie gali turėti tiesioginės įtakos mūsų kasdieniam gyvenimui ir sveikatai.

Šiame straipsnyje panagrinėsime šios savaitės sveikatos naujienas ir išsiaiškinsime, kaip šios naujienos gali padėti mums pagerinti savo sveikatą.

Valgykite… braškes pusryčiams

braškės

Naujausias Sinsinatio universiteto tyrimas atskleidžia, kad kasdieninė Braškių nauda gali padėti kovoti su depresijos ir demencijos požymiais vidutiniame amžiuje. Tyrimas, paskelbtas žurnale „Nutrients“, parodė, kad asmenys nuo 50 iki 65 metų, turintys antsvorio, vartodami du šaukštus šaldytų, džiovintų braškių miltelių kas rytą 12 savaičių, jautėsi emocionaliai stabilesni, turėjo geresnį problemų sprendimo gebėjimą ir mažiau patyrė atminties sutrikimų. Šie atradimai pabrėžia, kad Braškių nauda gali atlikti svarbų vaidmenį mažinant demencijos riziką vidutiniame amžiuje.

Apsilankykite… pas draugus ir šeimą

seima vaiksto parke

Neseniai BMC Medicine žurnale paskelbtas tyrimas parodė, kad retas apsilankymas pas draugus ar šeimą yra susijęs su didesne mirties rizika. Tyrimas, atliktas Jungtinėje Karalystėje, nustatė, kad asmenys, kurie retai lankosi ar lankomi, patiria net 39% didesnę mirties riziką. Tai pabrėžia socialinės izoliacijos pavojus, susijusius su įvairiomis sveikatos problemomis, įskaitant demenciją ir širdies ligas. Svarbu pabrėžti socialinės sąveikos svarbą sveikatai.

Įsigykite… elektrinį dantų šepetėlį vaikui

Elektriniai dantų šepetėliai gali būti veiksmingesni nei įprasti šepetėliai vaikams nuo 3 iki 10 metų, mažinant dantų apnašas ir gingivitą. Tarptautiniame Vaikų Odontologijos Žurnale paskelbtas tyrimas parodė, kad vaikams, naudojantiems elektrinius šepetėlius, apnašos sumažėjo 55,7% ir 34,3% atitinkamai.

Sustabdykite… per didelį druskos vartojimą

išpilta druska ant stalo

Vanderbilto universiteto medicinos centro atliktas tyrimas rodo, kad sumažinus druskos suvartojimą vienu šaukštu per dieną, per savaitę galima sumažinti kraujo spaudimą taip pat veiksmingai, kaip ir vartojant kraujo spaudimą mažinančius vaistus. Amerikos Širdies Asociacija rekomenduoja neviršyti 2,300 mg natrio per dieną, o idealiai – ne daugiau kaip 1,500 mg.

Galvokite… teigiamai apie senėjimą

pagyvenusi laiminga pora

Naujasis Džersio Sėkmingo Senėjimo Institute atliktas tyrimas parodė, kad teigiamas požiūris į senėjimą yra susijęs su ilgesniu gyvenimu. Tyrimas, kuriame dalyvavo 5,483 asmenys nuo 50 iki 74 metų, nustatė, kad teigiamas požiūris į senėjimą sumažina mirtingumo riziką per artimiausius devynerius metus.


Išvada

Šios savaitės sveikatos naujienos atskleidžia, kad mūsų kasdieniniai pasirinkimai, tokie kaip mityba, socialinė sąveika, asmeninės higienos priemonės ir požiūris į gyvenimą, turi didelę įtaką mūsų ilgalaikiai sveikatai. Teisingi pasirinkimai, tokie kaip braškių valgymas pusryčiams, socialinis aktyvumas, tinkamas burnos priežiūros įrankių pasirinkimas, druskos suvartojimo mažinimas ir teigiamas požiūris į senėjimą, gali turėti teigiamą poveikį mūsų sveikatai.

ŠALTINIS

Sourceyahoo

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai