Europą nusiaubusi Audra Ciarán: Stiprūs vėjai Prancūzijoje nuplėšė dalį stogo (VIDEO)

Europą nusiaubusi audra Ciarán paliko nemalonią žymę Prancūzijoje ir visoje Vakarų Europoje. Per šią audrą, kurios stiprūs vėjai perėjo virš žemyno, žuvo mažiausiai septyni žmonės, o dar daugiau buvo sužeista.

Prancūzija

Prancūzijos transporto ministro Clement Beaune duomenimis, vienas sunkvežimio vairuotojas žuvo Aisne regione, kai ant jo transporto priemonės užgriuvo medis. Le Havre mieste 70 metų vyras iškrito iš balkono. Roubaix universitete dar vienas asmuo sunkiai sužeistas. Iš viso vakarinėje ir šiaurinėje Prancūzijoje sužeista dar 15 žmonių, tarp jų – septyni gelbėtojai.

Beveik 1,2 milijono Prancūzijos namų ūkių liko be elektros, ypač Bretanės pusiasalyje, kuris patyrė didžiausią audros smūgį. Elektros tiekimo bendrovė Enedis skelbia, kad į darbą bus pasiųsta 3000 darbuotojų, kad atstatytų elektros tiekimą, kai tik sąlygos leis.

Vaizo įrašas:

Audra Pranūzijoje. Stiprus vėjas atplėšė dalį stogo

Ispanija

Ispanijoje audra padarė didelę žalą, atnešdama stiprius vėjus ir liūtis. Madrido avarinės tarnybos praneša, kad viena moteris žuvo, kai ant jos užgriuvo medis. Taip pat užfiksuoti dar trys lengviau sužeisti žmonės. Dėl audros uždaryti parkai ir atšaukti skrydžiai bei traukiniai.

Belgija

Gente, Belgijoje, žuvo žmogus, ant kurio užgriuvo medis. Taip pat sužeistas dar vienas asmuo. Vietos ir nacionalinės valdžios institucijos perspėja gyventojus vengti parkų ir miškų dėl galimų pavojų.

Vokietija

Vokietijoje plinta audros įspėjimai, ypač prie Šiaurės jūros krantų. Pranešama, kad 46 metų moteris žuvo Harco kalnuose, ant jos užgriuvus medžiui.

Jungtinė Karalystė

Tūkstančiai JK namų ūkių liko be elektros, o stiprūs vėjo gūsiai nuplėšė stogus ir vertė medžius. Kai kurie gyventojai buvo priversti palikti savo namus ir ieškoti prieglobsčio viešbučiuose. Dėl medžių ir potvynių rytinėje Anglijoje buvo sutrikdytas rytinis eismas.

Cornwall ir Devon apskrityse, pietvakarių Anglijoje, dėl audros uždarytos šimtai mokyklų. Geležinkelių bendrovės ragino keleivius, jei įmanoma, dirbti iš namų dėl galimų kritusių medžių ir nuolaužų ant bėgių. P&O Ferries informavo, kad turistų eismas nukreipiamas nuo Doverio uosto, kuris sustabdė reisus. Jūrų ir pakrančių apsaugos agentūra ragino žmones saugotis ir nerizikuoti savo gyvybėmis dėl audringų sąlygų.

Nyderlandai

Nyderlanduose pranešama apie kelis žmones, kurie buvo sužeisti krentant medžiams skirtingose šalies dalyse. Vienas žmogus žuvo Venray mieste pietuose. Nyderlandų avialinijos KLM atšaukė visus skrydžius iš ir į Nyderlandus dėl stipraus vėjo.


Išvada

Audra Ciarán parodė, kaip stichinės nelaimės gali padaryti didžiulę žalą ir sukelti chaosą visoje Europoje. Žuvo žmonės, buvo sugriauti namai, sutrikdytas eismas ir prarasta elektros energija. Ši audra priminė mums apie gamtos jėgų neprognozuojamumą ir būtinybę būti pasirengusiems bet kokioms situacijoms.

Šaltinis – abcnews

Sourceabcnews

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai