Laimingiausi zodiako ženklai 2023 m., surikiuoti nuo blogiausių iki geriausių

Laimė yra kintanti draugė, tačiau žinant, kurie zodiako ženklai yra laimingiausi 2023 m., galite sužinoti, ar viskas vyks gerai jūsų kelyje, ar turėtumėte pasiruošti netikėtoms kliūtims. Štai artimesnis žvilgsnis į visus zodiako ženklus, kurie laimėjo kosminėje loterijoje, ir tuos, kurie turėtų laikytis nuošalyje ir vengti didelių šuolių šiais metais:

12. Skorpionas

Pakelkite rankas į viršų arba keltikte baltą vėlevą! Nors kiti mato jūsų ugninę asmenybę išorėje, jie nežino, kad jūs esate pavargę nuo nuolatinės įtampos jausmo.

11. Vėžys

Laimė šiais metais gali būti ne jūsų pusėje, bet tai gerai, nes jūsų emocinis, bet lengvai nepasitikintis charakteris išmoko niekada nepasikliauti kitais. Galbūt jums atrodo priešingai savo prigimčiai remtis kitais, bet nėra nieko blogo pripažinti, kai jums reikia pagalbos.

10. Ožiaragis

Nepaisant jūsų darbščios prigimties ir ištvermės, šiais metais laimė, deja, nėra jūsų pusėje. Geriausia, ką galite padaryti, tai priimti tai, kas yra, ir žinoti, kad planetos dar neatsiuntė jums nieko, ką negalėtumėte įveikti.

9. Dvyniai

Kai saulė šviečia šiam ženklui metų viduryje, Dvyniai gali jausti pagundą padaryti didelį įspūdį darbe. Tačiau niekada nežinote, kada jūsų sėkmė gali pasikeisti, todėl geriau laikytis savo pozicijos.

8. Mergelė

Būdami perfekcionistais, Mergelės niekada nepasitenkina mažiau nei geriausiu. Jų užsispyrimas bus turtas, nes jie niekada nepraranda vilties, net jei atrodo, kad viskas eina ne taip, kaip norėtųsi.

7. Vandenis

2023 m. gali būti mišrus laikotarpis šiam įžvalgiam ženklui, tačiau jų filosofinė prigimtis reiškia, kad jie įveiks bet kokias kliūtis, nesikreipdami į dabarties sunkumus, o žvelgdami į šviesesnę ateitį.

6. Avinas

Šis ugninis zodiako ženklas nėra linkęs leisti planetoms su juo žaisti. Su Jupiterio palankumu, šie metai yra skirti imtis didelių rizikų ir sekti savo svajones.

5. Žuvys

Nepaisant sunkaus metų pradžios, Žuvys turi ramų charakterį, kuris padeda jiems įveikti bet kokias audras ir rasti šviesiąją pusę tamsiuose debesyse.

4. Jautis

Taip pat valdomas Veneros, Jaučio vidinis troškimas materialiems malonumams ir gyvenimo prabangoms bus tenkinamas ir šiais metais. Nors jie gali būti nelaimingi meilėje, profesinėje srityje jie visada atsiduria tinkamoje vietoje tinkamu laiku.

3. Liūtas

Ko Liūtui trūksta, jis vis tiek susikuria. Vargdienių iššūkių paieška niekada nesustabdo Liūto, ir joks blogas planetų įtakos laikotarpis nesugeba juos nugalėti.

2. Svarstyklės

Palaiminti Veneros dovanomis, kurios dažnai laikomos pačiomis palankiausiomis fizinei ir šeimyninei laimei, Svarstyklės yra vieni iš laimingiausių zodiako ženklų šiais metais. Jie turėtų išvengti bet kokių didelių iššūkių ir išlikti sveiki.

1. Šaulys

Su džiaugsmingu Jupiteriu virš jų, Šauliai kažkaip visada atsiduria ant kojų. Gimę su troškimu nuotykiams ir kelionėms, šie metai yra skirti išmesti atsargumą į vėją ir gyventi savo pačių laukiamiausias svajones.


Šaltinis: Vogue India

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai