Zodiako ženklai, kurie tiesiog negali išlaikyti paslapčių

Kai kurie zodiako ženklai tiesiog negali išlaikyti paslapčių, o kiti yra tikri seifai, kai jiems patikima jautri informacija. Kai turite asmeninių reikalų, kuriuos norite pasidalinti, svarbu žinoti, kurie zodiako ženklai tai paslėps, o kurių lūpos nebus užrakintos. Štai zodiako ženklai, kurie negali laikyti paslapties, surikiuoti nuo blogiausių iki geriausių paslapčių sargų:

Šaulys

šaulys

Šis klajokliškas ženklas nėra linkęs nešiotis emocinę naštą – nei savąją, nei kitų. Jie gali pasidalinti jūsų paslaptimis, kad atsikratytų emocinės naštos, ir spontaniškai išskristi į Balį prieš tai, kai galėtumėte juos sudrausminti.

Dvyniai

dvyniai

Šis vėjuotasis socialus ženklas kartais gali būti šiek tiek neatsargus su paslaptimis, kurias jam patikėjo, tačiau tai taip pat reiškia, kad jie yra jūsų pagrindinis šaltinis visiems paslėptiems gandams jūsų draugų rate.

Avinas

avinas

Šis ugninis ženklas gali turėti netyčinį momentą grupės pokalbyje su paslaptimi, kurios buvo aiškiai nurodyta nesidalinti. Tačiau verta prisiminti, kad jie to nedaro norėdami sukelti nemalonumų – jie tiesiog neturi filtro ir manyti, kad kiti taip pat jo neturi.

Mergelė

mergelė

Kaip tiesmukas ženklas, Mergelės vidinė sistema veikia kaip gerai suteptas, tvarkingai organizuotas mechanizmas. Jei į jį įmetate paslaptį, kurios jie neturėtų dalintis, bet kuri gali pakenkti kam nors, ką jie myli, visa sistema gali sugriūti.

Ožiaragis

ožiaragis

Ožiaragio vidinė svertis veikia juoda-balta sistema – čia nėra vietos pilkai zonai. Kadangi jie nemėgsta apgaulės ir dviveidystės, jie norėtų, kad jūs iš pradžių nepasidalintumėte savo paslaptimis.

Liūtas

liūtas

Liūto visatoje Liūtas yra centre, ir jie gali dalintis jūsų gyvenimo intymiomis detalėmis ne todėl, kad norėjo, bet tiesiog todėl, kad buvo taip susižavėję savo gyvenimu, kad pamiršo, jog neturėjo to daryti.

Vandenis

vandenis

Žinoma, Vandenis gali būti jūsų pirmasis pasirinkimas, kai norite gauti perspektyvą ir kažką, kas jums padėtų. Tačiau perpus jūsų pasakojimo jų protas tikriausiai peršoko į didesnių visatos problemų sprendimą, ir jie nesuvokė, kad jūs paprašėte jų niekam to nesakyti.

Jautis

jautis

Jautis gali nežinoti, kaip išspręsti pasaulio rūpesčius, tačiau tai, ką jie gali pasiūlyti, yra klausantis ausis, parama ir užtikrinimas, kad jūsų asmeninis gyvenimas bus laikomas paslaptyje, kol jūs nuspręsite kitaip.

Svarstyklės

svarstyklės

Kaip silpnųjų šalininkas, Svarstyklės nusileistų į aktyvaus vulkano gelmes prieš plepėdamos apie bet ką, kas galėtų pakenkti kam nors, ką jie myli.

Vėžys

vežys

Kokia paslaptis? Čia nėra jokių paslapčių. Gili motiniška ir rūpinimosi instinktas, kurį Vėžys rodo kitiems, reiškia, kad jie niekada nesidalins tuo, kas galėtų jums pakenkti.

Skorpionas

skorpionas

Visų paslapčių laikiklis ir jokių paslapčių dalintojas – jei turite paslaptį, perduokite ją Skorpionui, o jis užrakins ją seife ir apipurkš seifą judesio jutiklio lazeriais, kad niekas kitas negalėtų prie jos prieiti.

Žuvys

žuvys

Nors šis svajokliškas ženklas gali būti nuolat nuvertinamas, daugelis nesupranta, kad Žuvys yra visų jūsų draugų rate klasifikuotos informacijos Fort Knox. Jų lengvabūdiškas pobūdis reiškia, kad žmonėms lengva atsipalaiduoti, o jų giliai įsišaknijęs lojalumas reiškia, kad jūsų pasitikėjimas niekada nebus sulaužytas.


Šaltinis: Vogue India

SourceVogue

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai