Pasaulio seniausias šuo Bobis mirė po savo gimtadienio

Bobis: Pasaulio Rekordininkas

Pasaulio seniausias šuo Bobis mirė sulaukęs 31 metų, vos keli mėnesiai po jo gimtadienio. Bobis buvo pripažintas seniausiu šunimi pasaulyje pagal “Guinness World Records” šiais metais vasario mėnesį.

Neįtikėtinas gyvenimo kelias

seniausias pasaulyje suo bobis

Bobi gimė 1992 m. gegužės 11 d. Jis priklausė Rafeiro do Alentejo veislei – portugalų kilmės šuniui, kurio gyvenimo trukmė paprastai yra nuo 12 iki 14 metų. Tačiau Bobis gyveno daugiau nei dvigubai ilgiau.

Veterinaro patvirtinimas

Dr. Karen Becker, veterinaras, patvirtino šuns mirtį savaitgalį, sakydamas: “Praėjusią naktį šis mielas berniukas išskrido į dangują. Nepaisant to, kad jis gyveno ilgiau nei bet kuris kitas šuo istorijoje, jo 11 478 dienos ant žemės niekada nebūtų buvę pakankamos tiems, kurie jį mylėjo.”

Gimtadienio šventė ir šeimos istorija

seniausias suo bobis

Kai Bobis sulaukė 31 metų gegužės mėnesį, jis šventė savo gimtadienį Conqueiros kaimelyje, kur susirinko šimtai jo draugų ir gerbėjų iš viso pasaulio. Jo šeimininkas Leonel Costa pasakojo apie tai, ką Bobis reiškia jų šeimai ir kaip jis atstovauja praeities kartoms.

Stebuklinga išlikimo istorija

Bobis gimė 1992 m. kaip vienas iš keturių patinėlių šuniukų šeimoje priklausančiame pastate. Nepaisant sunkių pradžios aplinkybių, jis buvo atrastas ir išgelbėtas, tapdamas šeimos nariu ir vėliau – pasaulio rekordininku.

Kokia neįtikėtina vieno šuns istorija!

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai