6 Patarimai: kaip panaudoti kavos tiršius

Straipsnio turinys

Kavos tiršiai yra tai, kas lieka jūsų kavos puodelyje ar kavos gamybos aparate po to, kai išgersite ar išpilsite skystą kavą. Daugelis žmonių tiesiog išmeta šiuos tiršius, tačiau jie gali būti panaudoti įvairiais būdais. Štai keletas kūrybingų patarimų, kaip panaudoti kavos tiršius namuose:

1. Trąša augalams

kavos tiršiai trąšoms

Kavos tiršiai yra puikus natūralus trąšų šaltinis jūsų augalams. Jie turi daug azoto, kuris padeda augalams augti. Tiesiog pabarstykite tiršius ant žemės po savo augalais arba maišykite juos su kompostu.

2. Odai valyti

Kavos tiršiai gali būti naudojami kaip natūralus kūno šveitiklis. Jie padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir palikti odą švelnią. Tiesiog sumaišykite tiršius su šiek tiek vandens arba aliejumi ir naudokite kaip kūno šveitiklį.

3. Kvapui pašalinti

Kavos tiršiai gali sugerti nemalonius kvapus, todėl jie gali būti naudojami kaip natūralus kvapų neutralizatorius. Jei jūsų šaldytuve yra nemalonus kvapas, tiesiog įdėkite indelį su kavos tiršiais ir palikite per naktį. Jie sugers nemalonius kvapus ir paliks šaldytuvą kvapą maloniai.

kavos tiršiai

4. Plaukams

Kavos tiršiai gali būti naudojami kaip natūralus plaukų kondicionierius. Jie padeda sustiprinti plaukus ir suteikti jiems blizgesį. Tiesiog užtepkite tiršius ant švaraus, drėgno plauko, palikite 5 minutes ir nuplaukite.

5. Namų valymui

Kavos tiršiai gali būti naudojami kaip šveitiklis valant sunkiai nuvalomus dėmes. Jie ypač veiksmingi valant keptuves arba keptuvės dugną. Tiesiog užtepkite tiršius ant šiurkščios kempinės ir trinkite, kol dėmė išnyks.

kavos pupelės

6. Kaip natūralus dažiklis

Kavos tiršiai gali būti naudojami kaip natūralus medžiagų dažiklis. Jie suteikia medžiagai šiltą, rudo atspalvį. Tai puikus būdas atnaujinti senus drabužius ar suteikti naujai medžiagai unikalų atspalvį.


Išvada

Kavos tiršiai yra daugiafunkcinis produktas, kurį galima panaudoti įvairiais būdais namuose. Vietoj to, kad išmestumėte juos, išbandykite šiuos patarimus ir pamatykite, kaip jie gali padėti jums namuose.

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai