Siaubinga tragedija: Vyras nušovė žmoną ir nusišovė pats. Be tėvų liko 5 mažamečiai vaikai!

Straipsnio turinys

Policija nustatė aukas, kurios tapo žmogžudystės ir savižudybės aukomis, įvykusios antradienį vakarą Altoona mieste, Pensilvanijoje, ir likus 5 vaikams be tėvų vos kelias dienas iki Kalėdų.

Pagal informaciją iš “Altoona Mirror”, “Fox” ir NBC kanalo WJAC, valdžios pareigūnai pranešė, kad 34 metų Brooke Raia (gim. Zimmerman) ir 39 metų Blase Raia buvo rasti negyvi savo namuose Darto mokyklos gatvėje Blair apygardoje antradienį vakarą, mirtini sužalojimai ginklu.

Policija gavo pranešimą apie incidentą apie 19:30 val.

Logano miesto policijos viršininkas Dave Hoover pasakė “Altoona Mirror”, kad mirtys atrodo susijusios su šeimos smurtu, remiantis įrodymais vietoje.

Hoover teigė, kad Blase pistoletu nušovė Brooke į galvą, vėliau pasuko ginklą priešais save savo namų rūsyje.

Pranešama, kad incidento metu buvo namuose keturi vaikai, o penktasis vaikas pranešė valdžios pareigūnams, kai grįžo namo ir aptiko siaubingą vaizdą.

Hoover taip pat pranešė “Altoona Mirror”, kad Blair apygardos vaikų, jaunimo ir šeimos paslaugos šiuo metu pristatė vaikus pas šeimos narius.

Tyrimas tęsiasi, ir šiuo metu nėra pranešta apie kitas detales.


Išvada

Ši skaudžiai liūdinanti tragedija, kuri įvyko vos kelias dienas iki Kalėdų Altoona mieste, Pensilvanijoje, paliko penkis vaikus be tėvų. 34 metų Brooke Raia (gim. Zimmerman) ir 39 metų Blase Raia tapo šio siaubingo įvykio aukomis, kurį, remiantis įrodymais vietoje, galima sieti su smurtu artimoje aplinkoje. Šių žmonių gyvenimas nutrauktas pernelyg anksti, o jų vaikai liko su skausmu ir netekties kančia, kurią jie privalės nešti visą gyvenimą.

Valdžios pareigūnai ir pagalbinės tarnybos dabar stengiasi rūpintis šiais vaikais ir jiems suteikti palaikymą. Ši tragedija yra priminimas apie tai, kaip svarbu atkreipti dėmesį į šeimos smurto problemas ir teikti pagalbą tiems, kurie tai patiria. Tyrimas tęsiasi, ir mes tikimės, kad daugiau informacijos padės suprasti šį siaubingą įvykį ir prisidės prie prevencijos pastangų ateityje.

Sourcepeople

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai