Skandalas Rusijoje: Žinoma muzikantė vedė savo įvaikintą sūnų

Neįprastas įvykis Rusijoje sukėlė daug diskusijų: moteris ištekėjo už savo įvaikinto sūnaus. Aisylu Chizhevskaya Mingalim, 53 metų muzikantė iš Kazano, Tatarstano Respublikos, Rusijoje, sudarė santuoką su savo 22 metų įvaikintu sūnumi Danieliu Chizhevskiu. Ši neįprasta santuoka ne tik kėlė daug klausimų, bet ir sukėlė didelį neigiamą viešosios nuomonės atgarsį.

Santykių Pradžia

mama ir jos įvaikintas sūnus

Mingalim ir Chizhevskio santykiai prasidėjo, kai pastarasis buvo vos 13 metų. Mingalim, turėdama aistra amžinai muzikai, pradėjo mokyti Kazano našlaičių namuose. Jų bendra aistra muzikai juos artino, ir jie netgi sudarė duetą, dalyvaudami įvairiose talentų šou. Būdamas 14 metų, Chizhevskis buvo įvaikintas Mingalim, ir nuo tada jie gyveno kartu.

Santuokos gynyba

Nepaisant masinės kritikos, Mingalim tvirtai gina jų santykius. Ji tvirtina, kad jų santuoka yra tiek teisėta, tiek sutartinė. “Mūsų santykiai yra tobuli. Negalime gyventi vienas be kito. Mes jaučiame vienas kitą,” – ji sakė. Mingalim taip pat paaiškino, kad jų ryšys yra daugiau dvasinis nei fizinis, detalė, kurią daugelis jos kritikų praleido.

Santuokos motyvas

neeilinė pora

Gilyn į jų santykių prigimtį narpliodama, Mingalim atskleidė svarbų jų santuokos motyvą. “Jis sukurtas muzikai, o ne karui, bet tuo pačiu metu jis yra amžiuje, kai jauni vyrai turėtų imtis ginklų. Pradėjau galvoti, kaip jį apsaugoti,” – ji sakė. Atsižvelgiant į tai, kad Rusijoje vyrai nuo 18 metų yra priverstinai pašaukiami į kariuomenę, ypač vykstant karui su Ukraina, Mingalim matė santuoką kaip būdą apsaugoti savo sūnų.

Pasekmės

mama ir sūnus

Valdžios institucijos rimtai vertina šią situaciją. Po to, kai buvo atskleista apie jų santuoką, jie grasino atimti Mingalim penkis kitus įvaikintus vaikus. Mingalim, turinti iš viso septynis vaikus, įskaitant naująjį vyrą, įvaikino keturias mergaites ir dar vieną berniuką. Ji taip pat turi biologinį sūnų iš ankstesnės santuokos.

Nepaisant to, kad pora tikėjosi pradėti savo santuokos gyvenimą teigiamai, jie susidūrė su stipria kritika, kai kurie net vadino jų santuoką “gėda” šaliai.

Ateitis

Atsižvelgdama į stiprią kritiką ir neigiamą viešosios nuomonės atgarsį, Mingalim svarsto galimybę persikelti iš Tatarstano. Ji tiki, kad persikėlus į Maskvą ji, jos naujasis vyras ir penki įvaikinti vaikai galės “gyventi laisvai” be jokio teismo.

Šaltinis: UNILAD

SourceUNILAD

Susiję straipsniai

Palikti atsiliepimą

įrašykite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Reklama -

Naujausi straipsniai